Akademik Takvim
ÖZEL MÜRÜVVET EVYAP KOLEJİ VE FEN LİSESİ 2017 - 2018  AKADEMİK  TAKVİM
  Eylül - 2017 OKUL PROGRAMI SINAVLAR 9.SINIFLAR 10.SINIFLAR 11.SINIFLAR 12.SINIFLAR
18 Pazartesi 1.  DÖNEM  BAŞLANGICI  
19 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI          
20 Çarşamba KADEME TOPLANTISI   KULÜP TANITIM TOPLANTISI   
21 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   PDR- ORYANTASYON SEMİNERİ      
22 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 1          
23 Cumartesi            
24 Pazar            
25 Pazartesi İDARİ TOPLANTI         PDR- YGS/LYS SEMİNERİ
26 Salı ETÜTLER   Türk Dil Bayramı
27 Çarşamba KADEME TOPLANTISI          
28 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   PDR- OKUL BAŞKANLIK SEÇİMLERİ
29 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 2   İNGİLİZCE - MUN - İTÜ  29 EYLÜL - 01 EKİM                                                                                        1.YGS DENEME
30 Cumartesi            PDR-YGS/LYS VELİ SEMİNERİ -12.SINIFLAR
  Ekim - 2017 OKUL PROGRAMI SINAVLAR 9.SINIFLAR 10.SINIFLAR 11.SINIFLAR 12.SINIFLAR
1 Pazar            
2 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI          
3 Salı ETÜTLER     TRİNİTY SERTİFİKA TÖRENİ  
4 Çarşamba ÖĞRETMENLER TOPLANTISI 1   Hayvanları Koruma Etkinliği ?      
5 Perşembe İSTANBULUN  KURTULUŞU          
6 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 3   6 Ekim İstanbul'un Kurtuluşu - "İstanbul" Konulu Şiir ve Kompozisyon Yarışması 9-10-11  6 Ekim Poster Sergisi
7 Cumartesi            
8 Pazar            
9 Pazartesi İDARİ TOPLANTI   İNGİLİZCE - SCABBLE ETKİNLİĞİ (9-13 EKİM)  
10 Salı ETÜTLER   ÇİKOLATA FABRİKA GEZİSİ PDR- KARİYER GÜNLERİ 11-12.SINIFLAR
11 Çarşamba KADEME TOPLANTISI     PDR-VERİMLİ DERS ÇALIŞMA TEKNİKLERİ 10.SINIFLAR    
12 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI       2.YGS DENEME
13 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 4   13-14 Ekim Çanakkale Edirne Gezisi  
14 Cumartesi            
15 Pazar            
16 Pazartesi İDARİ TOPLANTI   BEDEN EĞİTİMİ - VOLEYBOL  TURNUVASI   
17 Salı ETÜTLER       PDR- ÜNİVERSİTE TANITIM GEZİSİ  11-12.SINIFLAR
18 Çarşamba KADEME TOPLANTISI   PDR- BANA NELER OLUYOR SEMİNERİ 9.SINIFLAR      
19 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI          
20 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 5      
21 Cumartesi            
22 Pazar            
23 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 1.YAZILILAR "Cumhuriyet ve Kazanımları" Konulu Şiir ve Kompozisyon Yarışması  
24 Salı ETÜTLER 1.YAZILILAR        
25 Çarşamba KADEME TOPLANTISI 1.YAZILILAR        
26 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 1.YAZILILAR SAİT FAİK ABASIYANIK MÜZESİ ETKİNLİĞİ  
27 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 6 1.YAZILILAR        
28 Cumartesi            
29 Pazar 29  EKİM  CUMHURİYET BAYRAMI
30 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 1.YAZILILAR     PDR- VERİMLİ DERS ÇALIŞMA TEKNİKLERİ SEMİNERİ 11. SINIF  
31 Salı   1.YAZILILAR        
  Kasım - 2017 OKUL PROGRAMI SINAVLAR 9.SINIFLAR 10.SINIFLAR 11.SINIFLAR 12.SINIFLAR
1 Çarşamba KADEME TOPLANTISI 1.YAZILILAR        
2 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 1.YAZILILAR        
3 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 7 1.YAZILILAR "Yaşayan Atatürk" Konulu Şiir ve Kompozisyon Yarışması  
4 Cumartesi            
5 Pazar            
6 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI          
7 Salı ETÜTLER     FCE IELTS SEMİNER ?? 11.SINIF 1.YGS DENEME  
8 Çarşamba KADEME TOPLANTISI   LÖSEV TANITIM ETKİNLİĞİ  
9 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI - 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA PROGRAMI   GÜNLÜK HAYATTA  FİZİK KONULU POSTER YARIŞMASI PDR-KARİYER GÜNLERİ 11-12.SINIFLAR
10 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 8 10.Kas 10 Kasım Atatürk Haftası - Anma Etkinliği - KORO ÇALIŞMASI 3.YGS DENEME
11 Cumartesi   1. DÖNEM VELİ TOPLANTISI  
12 Pazar     AVRASYA MARATONU 12 KASIM - ALTUNİZADE BOĞAZ KÖPRÜSÜ - BEŞİKTAŞ SAHİL  
13 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI          
14 Salı ETÜTLER   MATEMATİK AKIL OYUNLARI YARIŞMASI (13-14-15 KASIM)  
15 Çarşamba ÖĞRETMENLER TOPLANTISI 2   TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI DİVAN EDEBİYATI MÜZESİ ETKİNLİĞİ  (10)  
16 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI     TARİH -  TOPKAPI SARAYI  GEZİSİ  
17 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 9          
18 Cumartesi            
19 Pazar            
20 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI   BEDEN EĞTİMİ BASKETBOL TURNUVASI
21 Salı ETÜTLER   Ağız ve Diş Sağlığı Etkinliği PDR - BEN KİMİM SEMİNERİ    
22 Çarşamba KADEME TOPLANTISI   İNGİLİZCE OUİZ SHOW  (20 -24 KASIM )
23 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI          
24 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 10     24  Kasım Öğretmenler Günü 4.YGS DENEME
25 Cumartesi            
26 Pazar            
27 Pazartesi İDARİ TOPLANTI          
28 Salı ETÜTLER          
29 Çarşamba KADEME TOPLANTISI          
30 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI          
  Aralık - 2017 OKUL PROGRAMI SINAVLAR 9.SINIFLAR 10.SINIFLAR 11.SINIFLAR 12.SINIFLAR
1 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 11          
2 Cumartesi            
3 Pazar            
4 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI 2.YAZILILAR        
5 Salı ETÜTLER 2.YAZILILAR YARDIM KERMESİ - PDR
6 Çarşamba KADEME TOPLANTISI 2.YAZILILAR KONYA BİLİM MERKEZİ GEZİSİ   
7 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 2.YAZILILAR        
8 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 12 2.YAZILILAR       5.YGS DENEME
9 Cumartesi            
10 Pazar            
11 Pazartesi İDARİ TOPLANTI   BEDEN EĞİTİMİ - MASA TENİSİ TURNUVASI   
12 Salı ETÜTLER        
13 Çarşamba KADEME TOPLANTISI   TEEN TALK DAY 11-15 ARALIK  
14 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   GENÇ YETENEKLER SES YARIŞMASI -1 
15 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 13   BİLİM İNSANLARI DRAMA ETKİNLİĞİ  
16 Cumartesi            
17 Pazar            
18 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI       11.SINIF 2.YGS DENEME  
19 Salı ETÜTLER   PERİYODİK CETVEL YARIŞMASI  
20 Çarşamba KADEME TOPLANTISI     FİNAL QUIZ SHOW PDR- ÜNİVERSİTE TANITIM GEZİSİ 11-12.SINIFLAR
21 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI    Sunuculuk  Yarışması 6.YGS DENEME
22 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 14        
23 Cumartesi            
24 Pazar            
25 Pazartesi İDARİ TOPLANTI          
26 Salı ETÜTLER        
27 Çarşamba ÖĞRETMENLER TOPLANTISI 3        
28 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI      
29 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 15          
30 Cumartesi            
31 Pazar YILBAŞI  
  Ocak - 2018 OKUL PROGRAMI SINAVLAR 9.SINIFLAR 10.SINIFLAR 11.SINIFLAR 12.SINIFLAR
1 Pazartesi YILBAŞI  TATİLİ
2 Salı ETÜTLER 3.YAZILILAR        
3 Çarşamba KADEME TOPLANTISI 3.YAZILILAR ENGLİSH DEBATE ETKİNLİĞİ  
4 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 3.YAZILILAR     PDR- KARİYER GÜNLERİ 11-12.SINIFLAR
5 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 16 3.YAZILILAR        
6 Cumartesi            
7 Pazar            
8 Pazartesi   İDARİ TOPLANTI 3.YAZILILAR        
9 Salı ETÜTLER 3.YAZILILAR        
10 Çarşamba KADEME TOPLANTISI 3.YAZILILAR    
11 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 3.YAZILILAR ENERJİ TASARRUFU KONULU POSTER YARIŞMASI   
12 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 17 3.YAZILILAR BEDEN EĞİTİMİ KAYAK KAMPI ( 10-18 OCAK )  
13 Cumartesi            
14 Pazar            
15 Pazartesi     İNGİLTERE KIŞ DİL OKULU SOL ORG UK  15-27  OCAK  
16 Salı     İNGİLTERE KIŞ DİL OKULU SOL ORG UK  15-27  OCAK  
17 Çarşamba     İNGİLTERE KIŞ DİL OKULU SOL ORG UK  15-27  OCAK  
18 Perşembe     İNGİLTERE KIŞ DİL OKULU SOL ORG UK  15-27  OCAK/      11.SINIF 3.YGS DENEME 7.YGS DENEME
19 Cuma 1. DÖNEM  SONU          
20 Cumartesi            
21 Pazar            
22 Pazartesi     İNGİLTERE KIŞ DİL OKULU SOL ORG UK  15-27  OCAK ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
23 Salı     İNGİLTERE KIŞ DİL OKULU SOL ORG UK  15-27  OCAK ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
24 Çarşamba     İNGİLTERE KIŞ DİL OKULU SOL ORG UK  15-27  OCAK ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI/ 8.YGS DENEME
25 Perşembe     İNGİLTERE KIŞ DİL OKULU SOL ORG UK  15-27  OCAK ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
26 Cuma     İNGİLTERE KIŞ DİL OKULU SOL ORG UK  15-27  OCAK    
27 Cumartesi        
28 Pazar        
29 Pazartesi        
30 Salı        
31 Çarşamba        
  Şubat - 2018 OKUL PROGRAMI SINAVLAR 9.SINIFLAR 10.SINIFLAR 11.SINIFLAR 12.SINIFLAR
1 Perşembe            
2 Cuma            
3 Cumartesi            
4 Pazar            
5 Pazartesi 2. DÖNEM  BAŞLANGICI
6 Salı KÜLTÜR EDEBİYAT DERGİSİ - ETÜTLER   PDR- GÜÇLÜ VE ZAYIF BEN SEMİNERİ 9.SINIFLAR      
7 Çarşamba KADEME TOPLANTISI          
8 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI     PDR- KENDİMİ TANIYORUM MESLEĞİMİ BİLİYORUM SEMİNERİ 10. SINIFLAR    
9 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 18   TARİH - TÜRK MİLLİ KÜLTÜRÜ KONULU KONFERANS 9.YGS DENEME
10 Cumartesi            
11 Pazar            
12 Pazartesi İDARİ TOPLANTI       PDR- ÜNİVERSİTE TANITIM GEZİSİ  11-12.SINIFLAR
13 Salı ETÜTLER          
14 Çarşamba KADEME TOPLANTISI   ROKET YARIŞMASI BAŞVURU KABUL  
15 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI          
16 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 19         10.YGS DENEME
17 Cumartesi           11.YGS DENEME
18 Pazar            
19 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI         12.YGS DENEME
20 Salı ETÜTLER         13.YGS DENEME
21 Çarşamba KADEME TOPLANTISI   PDR - GENEL VELİ SEMİNERİ 9-10-11.SINIFLAR 14.YGS DENEME
22 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI       11.SINIF 4.YGS DENEME 15.YGS DENEME
23 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 20   İSTİKLAL MARŞIMIZI EN GÜZEL OKUMA YARIŞMASI 16.YGS DENEME
24 Cumartesi           17.YGS DENEME
25 Pazar            
26 Pazartesi İDARİ TOPLANTI       PDR- KARİYER GÜNLERİ 11-12.SINIFLAR/18.YGS DENEME
27 Salı ETÜTLER     PDR -ALAN SEÇİM SEMİNERİ 10.SINIFLAR    19.YGS DENEME
28 Çarşamba KADEME TOPLANTISI       PDR KAYGILARIMLA BAŞ EDEBİLİRİM SEMİNERİ 11-12.
                                                          20.YGS DENEME
  Mart - 2018 OKUL PROGRAMI SINAVLAR 9.SINIFLAR 10.SINIFLAR 11.SINIFLAR 12.SINIFLAR
1 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   ENGLISH THEATRE 01-09 MART  21.YGS DENEME
2 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 21         22.YGS DENEME
3 Cumartesi           23.YGS DENEME
4 Pazar            
5 Pazartesi İDARİ TOPLANTI   VOLEYBOL TURNUVASI 24.YGS DENEME
6 Salı ETÜTLER         25.YGS DENEME
7 Çarşamba KADEME TOPLANTISI   GENÇ YETENEKLER SES YARIŞMASI -2                                                                                                26.YGS DENEME
8 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI    PDR - 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KONUK DAVETİ                                                                27.YGS DENEME
9 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 22         28.YGS DENEME
10 Cumartesi       PDR ALAN SEÇİMİ VELİ SEMİNERİ 10 .SINIFLAR     
11 Pazar           2018 YGS 
12 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 1.YAZILILAR İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY'U ANMA ETKİNLİĞİ  
13 Salı ETÜTLER 1.YAZILILAR   PDR -MESLEK SEÇİMİNDE AİLENİN ROLU 10-11.SINIFLAR  
14 Çarşamba KADEME TOPLANTISI 1.YAZILILAR        
15 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 1.YAZILILAR ROKET YARIŞMASI   
16 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 23 1.YAZILILAR 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ KUTLAMA PROGRAMI - KORO ÇALIŞMASI  
17 Cumartesi            
18 Pazar   18 Mart Çanakkale Zaferi        
19 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI 1.YAZILILAR İNGİLİZCE BEİNG A TOUR GUİDE FOR A DAY 19-23 MART  
20 Salı ETÜTLER 1.YAZILILAR SOSYAL BİLİMLER GENEL KÜLTÜR YARIŞMASI  
21 Çarşamba KADEME TOPLANTISI 1.YAZILILAR KAHOOT BİLGİ YARIŞMASI  
22 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 1.YAZILILAR   PDR- BENEGO MESLEK SEÇİM ANKETLERİ  
23 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 24 1.YAZILILAR        
24 Cumartesi            
25 Pazar            
26 Pazartesi İDARİ TOPLANTI          
27 Salı ETÜTLER   MATEMATİK AÇIK ARTIRMA YARIŞMASI 26-27-28 MART ) - DÜNYA TİYATRO GÜNÜ   
28 Çarşamba ÖĞRETMENLER TOPLANTISI 5     CERVANTES - İSP ??    
29 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI          
30 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 25       11.SINIF 5.YGS DENEME  
31 Cumartesi   2. DÖNEM VELİ TOPLANTISI
  Nisan - 2018 OKUL PROGRAMI SINAVLAR 9.SINIFLAR 10.SINIFLAR 11.SINIFLAR 12.SINIFLAR
1 Pazar            
2 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI      
3 Salı ETÜTLER      
4 Çarşamba KADEME TOPLANTISI   BEDEN EĞİTİMİ BASKETBOL TURNUVASI   
5 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   EVYAP  4. PROJE FİKİRLERİ YARIŞMASI BAŞVURU KABUL  
6 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 26          
7 Cumartesi            
8 Pazar            
9 Pazartesi İDARİ TOPLANTI          
10 Salı ETÜTLER   PDR -ÖFKE KONTROLU SEMİNERİ 9.SINIFLAR      
11 Çarşamba KADEME TOPLANTISI     BOĞAZİÇİ KANDİLLİ RASATHANE ETKİNLİĞİ  
12 Perşembe MÜZİK ŞENLİĞİ      
13 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 27   YARDIM KERMESİ - PDR 1.LYS DENEME
14 Cumartesi            
15 Pazar            
16 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI          
17 Salı ETÜTLER     TRİNİTY 18-19-20    
18 Çarşamba KADEME TOPLANTISI   İSKİ GEZİSİ  
19 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI      
20 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 28       PDR- ÜNİVERSİTE TANITIM SEMİNERİ 11-12.SINIFLAR
21 Cumartesi            
22 Pazar            
23 Pazartesi 23  NİSAN  ULUSAL  EGEMENLİK  VE  ÇOCUK  BAYRAMI
24 Salı ETÜTLER 2.YAZILILAR        
25 Çarşamba KADEME TOPLANTISI 2.YAZILILAR     AŞİYAN GEZİSİ  
26 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 2.YAZILILAR        
27 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 29 2.YAZILILAR        
28 Cumartesi            
29 Pazar            
30 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI          
  Mayıs - 2018 OKUL PROGRAMI SINAVLAR 9.SINIFLAR 10.SINIFLAR 11.SINIFLAR 12.SINIFLAR
1 Salı 1 MAYIS TATİLİ
2 Çarşamba KADEME TOPLANTISI     MUN - İNG    
3 Perşembe  KAMPÜS TOPLANTISI       11.SINIF 6.YGS DENEME  
4 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 30   BEDEN EĞİTİMİ - DÜZCE MELEN ÇAYI RAFTİNG ETKİNLİĞİ 2.LYS DENEME
5 Cumartesi            
6 Pazar            
7 Pazartesi İDARİ TOPLANTI   BEDEN EĞİTİMİ - FUTBOL TURNUVASI   
8 Salı ETÜTLER   EVYAP 4. PROJE FİKİRLERİ YARIŞMASI   
9 Çarşamba ÖĞRETMENLER TOPLANTISI 6   RESİM SERGİSİ PDR - KARİYER GÜNLERİ 11-12.SINIFLAR
10 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   AVRUPA NÜKLEER ARAŞTIRMA MERKEZİ CERN GEZİSİ
11 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 31   BURSA ŞEHİR KÜLTÜRÜ GEZİSİ ?? 3.LYS DENEME
12 Cumartesi            
13 Pazar            
14 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI          
15 Salı ETÜTLER   CERN AVRUPA NÜKLEER ARAŞTIRMA MERKEZİ GEZİSİ 4.LYS DENEME
16 Çarşamba LİSE BİLİM ŞENLİĞİ   DARICA HAYVANAT BAHÇESİ GEZİ ETKİNLİĞİ PAMUKKALE GEZİSİ
17 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   MÜZELER HAFTASI 18-24 Mayıs PAMUKKALE GEZİSİ
18 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 32   "ATATÜRK VE GENÇLİK"  KONULU ŞİİR VE KOMPOZİSYON YARIŞMASI  
19 Cumartesi 19  MAYIS  ATATÜRK'Ü  ANMA  GENÇLİK  VE  SPOR  BAYRAMI
20 Pazar            
21 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 3.SINAVLAR        
22 Salı ETÜTLER 3.SINAVLAR ENGLİSH FUN DAY   
23 Çarşamba LİSE MEZUNİYET PROGRAMI 3.SINAVLAR FOTOĞRAFÇILIK KULÜBÜ YIL SONU  SERGİSİ  
24 Perşembe ORTAOKUL MEZUNİYET PROGRAMI 3.SINAVLAR MODEL UNİTED NATİONS MUN ETKİNLİĞİ  
25 Cuma  ÖDÜL TÖRENİ - HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 33 3.SINAVLAR        
26 Cumartesi            
27 Pazar            
28 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI 3.SINAVLAR MASA TENİSİ TURNUVASI  
29 Salı ETÜTLER 3.SINAVLAR 29 Mayıs 1453 İstanbul'un Fethi Konulu Poster Sergisi  
30 Çarşamba KADEME TOPLANTISI 3.SINAVLAR TİYATRO KULÜBÜ YIL SONU GÖSTERİSİ   
31 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 3.SINAVLAR        
  Haziran - 2018 OKUL PROGRAMI SINAVLAR 9.SINIFLAR 10.SINIFLAR 11.SINIFLAR 12.SINIFLAR
1 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 34 3.SINAVLAR        
2 Cumartesi            
3 Pazar            
4 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI   HİSART TARİH MÜZESİ   11.SINIF 7.YGS DENEME 5.LYS DENEME
5 Salı ETÜTLER   YURT DIŞI PROGRAMLARI
 ( ABD - LONDRA - BOSNA HERSEK - İSPANYA )
ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
6 Çarşamba KADEME TOPLANTISI   PLANETORYUM GEZİSİ ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
7 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   BEDEN EĞİTİMİ - YELKEN ETKİNLİĞİ  ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
8 Cuma 2. DÖNEM SONU
9 Cumartesi            
10 Pazar            
11 Pazartesi         ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
12 Salı         ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
13 Çarşamba         ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
14 Perşembe         ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
15 Cuma         ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
16 Cumartesi            
17 Pazar            
18 Pazartesi         ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
19 Salı         ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
20 Çarşamba         ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
21 Perşembe         ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
22 Cuma         ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI