Akademik Takvim
  Eylül - 2018 OKUL PROGRAMI İLKOKUL
10 Pazartesi 1.  DÖNEM  BAŞLANGICI
11 Salı KULÜP ÖĞRETMENLERİ TOPLANTISI - KADEME TOPLANTISI  
12 Çarşamba ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI  
13 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI  
14 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 1  
15 Cumartesi ANAOKULU-İLKOKUL VELİ TANIŞMA TOPLANTISI
16 Pazar    
17 Pazartesi PYP İDARİ TOPLANTI - İDARİ TOPLANTI  
18 Salı KADEME TOPLANTISI  
19 Çarşamba ETÜTLER  
20 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 2.SINIFLAR ARBORETUM GEZİSİ
21 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 2 SİNEMA-TİYATRO 1. SINIFLAR
22 Cumartesi    
23 Pazar    
24 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI  
25 Salı KADEME TOPLANTISI  
26 Çarşamba ETÜTLER  
27 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI  
28 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 3  
29 Cumartesi    
30 Pazar    
  Ekim - 2018 OKUL PROGRAMI İLKOKUL
1 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 2.SINIFLAR PAZAR GEZİSİ
2 Salı GENEL TOPLANTI - KADEME TOPLANTISI  
3 Çarşamba ETÜTLER  YEDİKULE HAYVAN BARINAĞI 1. SINIFLAR
4 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI  
5 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 4  
6 Cumartesi    
7 Pazar    
8 Pazartesi İDARİ TOPLANTI  
9 Salı KADEME TOPLANTISI  
10 Çarşamba ETÜTLER  
11 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 4. SINIFLAR 1. TEMA GEZİSİ
12 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 5  
13 Cumartesi  
14 Pazar    
15 Pazartesi PYP İDARİ TOPLANTI - İDARİ TOPLANTI  
16 Salı KADEME TOPLANTISI 3. SINIFLAR SİNEMA GEZİSİ
17 Çarşamba ETÜTLER  
18 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI  
19 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 6  
20 Cumartesi  
21 Pazar    
22 Pazartesi İDARİ TOPLANTI  
23 Salı KADEME TOPLANTISI  
24 Çarşamba ETÜTLER  
25 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI  
26 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 7  
27 Cumartesi ANAOKULU - İLKOKUL  VELİ  TOPLANTISI
28 Pazar    
29 Pazartesi 29  EKİM  CUMHURİYET BAYRAMI
30 Salı KADEME TOPLANTISI  
31 Çarşamba ETÜTLER 4. SINIFLAR 1. TÜRKÇE SINAVI
  Kasım - 2018 OKUL PROGRAMI İLKOKUL
1 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI DEVLET OKULU ZİYARETİ 1. SINIFLAR
4. SINIFLAR 1. TRAFİK SINAVI
2 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 8 4. SINIFLAR 1. MATEMATİK SINAVI
3 Cumartesi  
4 Pazar    
5 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI 4. SINIFLAR 1. FEN BİLİMLERİ SINAVI
6 Salı KADEME TOPLANTISI 4. SINIFLAR 1. İNSAN HAKLARI SINAVI
7 Çarşamba ETÜTLER 2.SINIFLAR ŞİŞLİ ATATÜRK MÜZESİ GEZİSİ
4. SINIFLAR 1. SOSYAL BİLİMLER SINAVI
8 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI FLORYA ATATÜRK KÖŞKÜ 1. SINIFLAR
4. SINIFLAR 2. TEMA GEZİSİ
9 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 9  
10 Cumartesi ATATÜRK'Ü ANMA PROGRAMI  
11 Pazar    
12 Pazartesi ARA TATİL
13 Salı
14 Çarşamba
15 Perşembe
16 Cuma
17 Cumartesi  
18 Pazar    
19 Pazartesi PYP İDARİ TOPLANTI - İDARİ TOPLANTI  
20 Salı KADEME TOPLANTISI  
21 Çarşamba ETÜTLER  
22 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 2.SINIFLAR İTFAİYE GEZİSİ
23 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 10  
24 Cumartesi    
25 Pazar    
26 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI 4. SINIFLAR 1. DÖNEM 1. DENEME SINAVI
27 Salı KADEME TOPLANTISI  
28 Çarşamba ETÜTLER 3. SINIFLAR İŞ-KUR GEZİSİ
29 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI  
30 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 11  
  Aralık - 2018 OKUL PROGRAMI İLKOKUL
1 Cumartesi    
2 Pazar    
3 Pazartesi İDARİ TOPLANTI  
4 Salı KADEME TOPLANTISI  
5 Çarşamba ETÜTLER  
6 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI  
7 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 12  
8 Cumartesi    
9 Pazar    
10 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI  
11 Salı KADEME TOPLANTISI  
12 Çarşamba ETÜTLER  
13 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI  
14 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 13  
15 Cumartesi    
16 Pazar    
17 Pazartesi İDARİ TOPLANTI  
18 Salı KADEME TOPLANTISI ŞİŞLİ ATATÜRK EVİ 1. SINIFLAR
19 Çarşamba ETÜTLER  
20 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 2.SINIFLAR ZEKERİYAKÖY MUHTARLIK GEZİSİ
21 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 14  
22 Cumartesi    
23 Pazar    
24 Pazartesi PYP İDARİ TOPLANTI - İDARİ TOPLANTI  
25 Salı GENEL TOPLANTI - KADEME TOPLANTISI 3. SINIFLAR 1. DENEME SINAVI
26 Çarşamba ETÜTLER  
27 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 4. SINIFLAR 3. TEMA GEZİSİ
28 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 15  
29 Cumartesi    
30 Pazar    
31 Pazartesi   İDARİ TOPLANTI  
  Ocak - 2019 OKUL PROGRAMI İLKOKUL
1 Salı YILBAŞI  TATİLİ
2 Çarşamba ETÜTLER  
3 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 4. SINIFLAR 2. MATEMATİK SINAVI
4 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 16 4. SINIFLAR 2. SOSYAL BİLİMLER SINAVI
5 Cumartesi    
6 Pazar    
7 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 4. SINIFLAR 2. TÜRKÇE SINAVI
8 Salı KADEME TOPLANTISI SADBERK HANIM MÜZESİ 1. SINIFLAR
4. SINIFLAR 2. İNSAN HAKLARI SINAVI
9 Çarşamba ETÜTLER 4. SINIFLAR 2. FEN BİLİMLERİ SINAVI
10 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 2.SINIFLAR SAPPHIRE GEZİSİ
3. SINIFLAR TOPKAPI SARAYI GEZİSİ
4. SINIFLAR 2. TRAFİK SINAVI
11 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 17  
12 Cumartesi    
13 Pazar    
14 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 4. SINIFLAR 1. DÖNEM 2. DENEME SINAVI
15 Salı KADEME TOPLANTISI  
16 Çarşamba ETÜTLER  
17 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI  
18 Cuma 1.  DÖNEM  SONU
19 Cumartesi    
20 Pazar    
21 Pazartesi    
22 Salı    
23 Çarşamba    
24 Perşembe    
25 Cuma    
26 Cumartesi    
27 Pazar    
28 Pazartesi    
29 Salı    
30 Çarşamba    
31 Perşembe    
  Şubat - 2019 OKUL PROGRAMI İLKOKUL
1 Cuma    
2 Cumartesi    
3 Pazar    
4 Pazartesi 2.  DÖNEM  BAŞLANGICI
5 Salı KÜLTÜR EDEBİYAT DERGİSİ - KADEME TOPLANTISI  
6 Çarşamba ETÜTLER  
7 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI  
8 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 18  
9 Cumartesi    
10 Pazar    
11 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI  
12 Salı KADEME TOPLANTISI  
13 Çarşamba ETÜTLER  
14 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI  
15 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 19 BİLİM ATÖLYESİ 1. SINIFLAR
16 Cumartesi    
17 Pazar    
18 Pazartesi İDARİ TOPLANTI  
19 Salı KADEME TOPLANTISI  
20 Çarşamba ETÜTLER  
21 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 2.SINIFLAR FABRİKA GEZİSİ
22 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 20  
23 Cumartesi    
24 Pazar    
25 Pazartesi PYP İDARİ TOPLANTI - İDARİ TOPLANTI  
26 Salı GENEL TOPLANTI - KADEME TOPLANTISI  
27 Çarşamba BÜLTEN 1 - ETÜTLER  
28 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI  
  Mart - 2019 OKUL PROGRAMI İLKOKUL
1 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 21  
2 Cumartesi BURSLULUK  SINAVI
3 Pazar    
4 Pazartesi İDARİ TOPLANTI  
5 Salı KADEME TOPLANTISI 3. SINIFLAR ALİ KUŞÇU UZAY EVİ GEZİSİ
4. SINIFLAR 4. TEMA GEZİSİ
6 Çarşamba ETÜTLER  
7 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI  
8 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 22  
9 Cumartesi    
10 Pazar    
11 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI  
12 Salı KADEME TOPLANTISI  
13 Çarşamba ETÜTLER  
14 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI  
15 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 23  
16 Cumartesi    
17 Pazar    
18 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 4. SINIFLAR 1. MATEMATİK SINAVI
19 Salı KADEME TOPLANTISI 4. SINIFLAR 1. TRAFİK  SINAVI
20 Çarşamba ETÜTLER  
21 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 4. SINIFLAR 1. İNSAN HAKLARI SINAVI
22 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 24 4. SINIFLAR 1. FEN BİLİMLERİ  SINAVI
23 Cumartesi ANAOKULU - İLKOKUL  VELİ  TOPLANTISI
24 Pazar    
25 Pazartesi PYP İDARİ TOPLANTI - İDARİ TOPLANTI 4. SINIFLAR 1. SOSYAL BİLİMLER SINAVI
26 Salı REHBERLİK DERGİSİ - KADEME TOPLANTISI MASLAK ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ 1. SINIFLAR
4. SINIFLAR 1. TÜRKÇE SINAVI
27 Çarşamba ETÜTLER  
28 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 2.SINIFLAR AKVARYUM GEZİSİ
29 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 25  
30 Cumartesi ANAOKULLAR ARASI RESİM YARIŞMASI
31 Pazar    
  Nisan - 2019 OKUL PROGRAMI İLKOKUL
1 Pazartesi İDARİ TOPLANTI  
2 Salı KADEME TOPLANTISI 4. SINIFLAR 2. DÖNEM 1. DENEME  SINAVI
3 Çarşamba ETÜTLER  
4 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 2.SINIFLAR DİNOZOR MÜZESİ
4. SINIFLAR 5. TEMA GEZİSİ
5 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 26  
6 Cumartesi    
7 Pazar    
8 Pazartesi ARA TATİL
9 Salı
10 Çarşamba
11 Perşembe
12 Cuma
13 Cumartesi    
14 Pazar    
15 Pazartesi    
16 Salı GENEL TOPLANTI - KADEME TOPLANTISI  
17 Çarşamba ETÜTLER  
18 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI  
19 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 27  
20 Cumartesi    
21 Pazar    
22 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI  
23 Salı 23  NİSAN  ULUSAL  EGEMENLİK  VE  ÇOCUK  BAYRAMI
24 Çarşamba ETÜTLER  
25 Perşembe  KAMPÜS TOPLANTISI CAM OCAĞI 1. SINIFLAR
3. SINIFLAR ATATÜRK ARBORETUM GEZİSİ
26 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 28  
27 Cumartesi 1. SINIF YIL SONU GÖSTERİSİ
28 Pazar    
29 Pazartesi İDARİ TOPLANTI  
30 Salı KADEME TOPLANTISI  
  Mayıs - 2019 OKUL PROGRAMI İLKOKUL
1 Çarşamba 1 MAYIS TATİLİ
2 Perşembe  KAMPÜS TOPLANTISI-LİSE BİLİM ŞENLİĞİ  
3 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 29-ORTAOKUL BİLİM ŞENLİĞİ  
4 Cumartesi ANAOKULU YIL SONU GÖSTERİSİ 5,6 YAŞ
5 Pazar    
6 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI  
7 Salı  KADEME TOPLANTISI  
8 Çarşamba ETÜTLER  
9 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI  
10 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 30  
11      
12 Pazar    
13 Pazartesi İDARİ TOPLANTI  
14 Salı GENEL TOPLANTI - KADEME TOPLANTISI KİDS NOOK 1. SINIFLAR
15 Çarşamba BAHAR  ŞENLİĞİ   
16 Perşembe    
17 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 31  
18 Cumartesi    
19 Pazar 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
20 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI  
21 Salı  KADEME TOPLANTISI 3. SINIFLAR 2. DENEME SINAVI
4. SINIFLAR 2. DÖNEM 2. DENEME SINAVI
22 Çarşamba ETÜTLER  
23 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 2.SINIFLAR BARIŞ MANÇO MÜZESİ
4. SINIFLAR 2. TÜRKÇE SINAVI
24 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 32 4. SINIFLAR 2. TRAFİK SINAVI
25 Cumartesi    
26 Pazar    
27 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI 4. SINIFLAR 2. MATEMATİK SINAVI
28 Salı  KADEME TOPLANTISI 4. SINIFLAR 2. FEN BİLİMLERİ SINAVI
29 Çarşamba   YAZAR ÇAĞIRMA 1. SINIFLAR
4. SINIFLAR 2. İNSAN HAKLARI  SINAVI
30 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 3. SINIFLAR TİYATRO SAHNE SANATLARI GEZİSİ
4. SINIFLAR 2.SOSYAL BİLİMLER SINAVI
31 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 33  
  Haziran - 2019 OKUL PROGRAMI İLKOKUL
1 Cumartesi    
2 Pazar    
3 Pazartesi RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ
4 Salı
5 Çarşamba
6 Perşembe
7 Cuma
8 Cumartesi    
9 Pazar    
10 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI  
11 Salı  KADEME TOPLANTISI  
12 Çarşamba ETÜTLER  
13 Perşembe SANAT FESTİVALİ VE ÖDÜL TÖRENİ - KAMPÜS TOPLANTISI 4. SINIFLAR 6. TEMA GEZİSİ
14 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 34 OKUL PİKNİĞİ
15 Cumartesi    
16 Pazar    
17 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI-LİSE MEZUNUİYET P.  
18 Salı  KADEME TOPLANTISI-ORTAOKUL MEZUNİYET P.  
19 Çarşamba ETÜTLER  
20 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI SİNEMA-TİYATRO 1. SINIFLAR
21 Cuma 2. DÖNEM SONU