Akademik Takvim

 

AY  GÜN OKUL PROGRAMI 5 - 6 SINIFLAR 7 - 8 SINIFLAR
EYLÜL 19 PAZARTESİ 1. DÖNEM BAŞLANGICI
20 SALI KULÜP ÖĞRETMENLERİ TOPLANTISI
KADEME TOPLANTISI
   
21 ÇARŞAMBA ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI   Okul Kuralları-TEOG- PDR Tanıtım 
22 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI Okul Kuralları- PDR Tanıtım   
23 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 1    
24 CUMARTESİ VELİ TANIŞMA TOPLANTISI VELİ TANIŞMA TOPLANTISI VELİ TANIŞMA TOPLANTISI
25 PAZAR      
26 PAZARTESİ PYP İDARİ TOPLANTI - İDARİ TOPLANTI Görsel Sanatlar. Branş sınavı.5,inci sınıflar ve 6-7, inci sınıflara yeni kaydolan öğrenciler  
27 SALI KADEME TOPLANTISI    
28 ÇARŞAMBA ETÜTLER Cambridge Sınavları Sertifika Töreni Cambridge Sınavları Sertifika Töreni
29 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI DİL BAYRAMI SLOGAN YARIŞMASI DİL BAYRAMI SLOGAN YARIŞMASI
30 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 2    
EKİM 1 CUMARTESİ     TEOG KURSU
2 PAZAR      
3 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI    
4 SALI KADEME TOPLANTISI    
5 ÇARŞAMBA ETÜTLER   PDR Semineri “Verimli Ders Çalışma Teknikleri”  
6 PERŞEMBE İSTANBULUN  KURTULUŞU
7 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 3 5. inci sınıflar Panorama 1453 Müze gezisi  
8 CUMARTESİ     TEOG KURSU
9 PAZAR      
10 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI   SINIFLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI
11 SALI GENEL TOPLANTI - KADEME TOPLANTISI 29 EKİM CUMHURİYET KONULU ŞİİR KOMPOZİSYON YARIŞMASI 29 Ekim Cumhuriyet Konulu Resim Yarışması
29 EKİM CUMHURİYET KONULU ŞİİR KOMPOZİSYON YARIŞMASI
12 ÇARŞAMBA ETÜTLER  “Arkadaş İlişkileri ve Akran Zorbalığı”   
13 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI MİNİATÜRK GEZİSİ ( 5. sınıflar ) - Sosyal Bilgiler  
14 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 4 1. DENEME SINAVI  - 5. ve  6. SINIFLAR  1. DENEME SINAVI  - 7. ve 8. SINIFLAR
15 CUMARTESİ     TEOG KURSU
16 PAZAR      
17 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI FEN BİLİMLERİ 5. ve 6. SINIFLAR TEMA FİDAN DİKİM ETKİLİĞİ FEN BİLİMLERİ 7. ve 8. SINIFLAR TEMA FİDAN DİKİM ETKİLİĞİ
18 SALI KADEME TOPLANTISI   “Sınav Kaygısı ve Baş etme Yolları” Öğrenci Semineri
(Veli Bilgilendirme Broşürü dağıtımı)
19 ÇARŞAMBA ETÜTLER FEN BİLİMLERİ 5.SINIFLAR ARASI
3 METREDEN EN ÇOK SÜT İÇME YARIŞMASI

29 Ekim Cumhuriyet sergisi
20 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI TÜRKÇE 1.YAZILI TÜRKÇE 1.YAZILI
21 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 5 DİN KLT. VE AHLAK BİL. 1. YAZILI DİN KLT. VE AHLAK BİL. 1. YAZILI
2. DENEME SINAVI  - 8. SINIFLAR
22 CUMARTESİ     TEOG KURSU
23 PAZAR      
24 PAZARTESİ PYP İDARİ TOPLANTI - İDARİ TOPLANTI MATEMATİK 1. YAZILI MATEMATİK 1. YAZILI
25 SALI KADEME TOPLANTISI SOSYAL BİLGİLER 1. YAZILI SOSYAL BİLGİLER 1. YAZILI
26 ÇARŞAMBA ETÜTLER İNGİLİZCE 1. YAZILI İNGİLİZCE 1. YAZILI
27 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI 1.FEN BİLİMLERİ 1. YAZILI 1.FEN BİLİMLERİ 1. YAZILI
28 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 6 İSPANYOLCA 1. YAZILI İSPANYOLCA 1. YAZILI
29 CUMARTESİ 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI OKUL  KOROSU  29 EKİM KONSERİ  
30 PAZAR      
31 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI FEN BİLİMLERİ 6.SINIF DARICA HAYVANAT BAHÇESİ GEZİSİ 3. DENEME SINAVI  - 8. SINIFLAR 
KASIM 1 SALI KADEME TOPLANTISI    
2 ÇARŞAMBA ETÜTLER    
3 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI   2. DENEME SINAVI  - 7. SINIFLAR 
4 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 7 PDR Servisi-Okul Öğrenci Meclisi Seçimi
PDR Servisi-Okul Öğrenci Meclisi Seçimi
5 CUMARTESİ     TEOG KURSU 4. DENEME SINAVI  - 8. SINIFLAR 
6 PAZAR      
7 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA HAFTASI KOMPOZİSYON VE ŞİİR YAZMA YARIŞMASI TEOG TEKRAR PROGRAMI
10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA HAFTASI KOMPOZİSYON VE ŞİİR YAZMA YARIŞMASI
8 SALI KADEME TOPLANTISI FEN BİLİMLERİ 5. ve 6.SINIFLAR
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI SEMİNERİ
TEOG TEKRAR PROGRAMI
9 ÇARŞAMBA ETÜTLER   TEOG TEKRAR PROGRAMI
10 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI - 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA PROGRAMI 10  KASIM SERGİSİ   -  10  KASIM OKUL KOROSU  KONSERİ TEOG TEKRAR PROGRAMI
11 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 8   TEOG TEKRAR PROGRAMI
3. DENEME SINAVI  - 7. SINIFLAR
12 CUMARTESİ VELİ TOPLANTISI VELİ TOPLANTISI VELİ TOPLANTISI
13 PAZAR VELİ TOPLANTISI VELİ TOPLANTISI VELİ TOPLANTISI
14 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI TİYATRO ETKİNLİĞİ TEOG TEKRAR PROGRAMI - 5. DENEME SINAVI 8. SINIFLAR
15 SALI KADEME TOPLANTISI 2. DENEME SINAVI  - 5. ve  6. SINIFLAR  TEOG TEKRAR PROGRAMI - 6. DENEME SINAVI 8. SINIFLAR
FEN BİLİMLERİ 7.SINIFLAR ARASI SU ROKETİ YARIŞMASI
PDR Servisi“Ergenlik Dönemi” Semineri  (Veli Bilgilendirme Broşürü dağıtımı)
16 ÇARŞAMBA ETÜTLER “Ön Ergenlik ve Ergenlik Dönemi” Semineri  (Veli Bilgilendirme Broşürü dağıtımı) TEOG TEKRAR PROGRAMI - 7. DENEME SINAVI 
17 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI SADBERK HANIM MÜZESİ GEZİSİ ( 6. sınıflar ) - Sosyal Bilgiler TEOG TEKRAR PROGRAMI - 8. DENEME SINAVI
FEN BİLİMLERİ 7.SINIFLAR İTÜ BİLİM MERKEZİ  GEZİSİ
18 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 9 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ŞİİR KOMPOZİSYON YAZMA YARIŞMASI TEOG TEKRAR PROGRAMI  - 9. DENEME SINAVI
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ŞİİR KOMPOZİSYON YAZMA YARIŞMASI
19 CUMARTESİ     TEOG KURSU
20 PAZAR      
21 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI   TEOG TEKRAR PROGRAMI - 10. DENEME SINAVI 
22 SALI GENEL TOPLANTI - KADEME TOPLANTISI 24 Kasım Görsel Sanatlar Öğretmen Sergisi
PDR Servisi- Veli Film Gösterimi-1
TEOG TEKRAR PROGRAMI - 11. DENEME SINAVI
PDR Servisi- Veli Film Gösterimi-1
23 ÇARŞAMBA 1. TEOG SINAVI
24 PERŞEMBE 1. TEOG SINAVI
25 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 10    
26 CUMARTESİ     TEOG KURSU
27 PAZAR      
28 PAZARTESİ PYP İDARİ TOPLANTI - İDARİ TOPLANTI TÜRKÇE 2. YAZILI TÜRKÇE 2. YAZILI
29 SALI KADEME TOPLANTISI MATEMATİK 2. YAZILI MATEMATİK 2. YAZILI
30 ÇARŞAMBA ETÜTLER    
ARALIK 1 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI FEN BİLİMLERİ 2. YAZILI FEN BİLİMLERİ 2. YAZILI
2 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 11 İNGİLİZCE 2. YAZILI İNGİLİZCE 2. YAZILI
PDR Servisi “Arkadaş İlişkileri ve Akran Zorbalığı” Öğrenci Semineri
3 CUMARTESİ     TEOG KURSU
4 PAZAR      
5 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI SINIFLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI SINIFLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI
6 SALI KADEME TOPLANTISI   MATEMATİK BİLGİ KÜLTÜR EĞLENCE YARIŞMASI (7. SINIFLAR)
7 ÇARŞAMBA ETÜTLER    
8 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-1 PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-1
9 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 12    
10 CUMARTESİ     TEOG KURSU
11 PAZAR      
12 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI 3. DENEME SINAVI  - 5. ve  6. SINIFLAR   
13 SALI KADEME TOPLANTISI    
14 ÇARŞAMBA ETÜTLER    
15 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI FEN BİLİMLERİ 5.SINIF BEYKOZ CAM OCAGI GEZİSİ
PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-2
FEN BİLİMLERİ 7.SINIF  İSLAM BİLİM VE TEKNOLOJİ TARİH GEZİSi
PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-2
16 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 13   Görsel Sanatlar 1. Yazılı
17 CUMARTESİ     TEOG KURSU
18 PAZAR      
19 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI    
20 SALI KADEME TOPLANTISI    
21 ÇARŞAMBA ETÜTLER FEN BİLİMLERİ 6.SINIFLAR ARASI UZAKTAN
KUMANDALI ARABA YARIŞMASI
4. DENEME SINAVI  - 7. SINIFLAR
12. DENEME SINAVI  - 8. SINIFLAR 
22 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-3 FEN BİLİMLERİ 8.SINIFLAR ARASI YUMURTA ATMA YARIŞMASI
23 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 14   PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-3
24 CUMARTESİ     TEOG KURSU
25 PAZAR      
26 PAZARTESİ PYP İDARİ TOPLANTI - İDARİ TOPLANTI    
27 SALI KADEME TOPLANTISI   FEN BİLİMLERİ 8. SINIFLAR SANTRAL İSTANBUL GEZİSİ
28 ÇARŞAMBA ETÜTLER    
29 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-4 PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-4
30 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 15 ATASÖZÜ VE DEYİMLER YARIŞMASI ATASÖZÜ VE DEYİMLER YARIŞMASI
13. DENEME SINAVI 8. SINIFLAR
31 CUMARTESİ     TEOG KURSU
OCAK 1 PAZAR YILBAŞI TATİLİ
2 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI TÜRKÇE 3. YAZILI TÜRKÇE 3. YAZILI
3 SALI GENEL TOPLANTI - KADEME TOPLANTISI DİN KLT. VE AH. BİL. 2. YAZILI DİN KLT. VE AH. BİL. 2. YAZILI
4 ÇARŞAMBA KÜLTÜR EDEBİYAT DERGİSİ - ETÜTLER MATEMATİK 3. YAZILI MATEMATİK 3. YAZILI
5 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI SOSYAL BİLGİLER 2. YAZILI
PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-5
SOSYAL BİLGİLER 2. YAZILI
PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-5
6 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 16 İNGİLİZCE 3. YAZILI İNGİLİZCE 3. YAZILI
7 CUMARTESİ     TEOG KURSU
8 PAZAR      
9 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI FEN BİLİMLERİ 3. YAZILI FEN BİLİMLERİ 3. YAZILI
10 SALI KADEME TOPLANTISI İSPANYOLCA 2. YAZILI İSPANYOLCA 2. YAZILI
11 ÇARŞAMBA ETÜTLER 4. DENEME SINAVI  - 5. ve  6. SINIFLAR  Okul Tanıtım Gezisi 8. sınıf
12 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI   5-6-7 sınıflar kreatif sergisi
5. DENEME SINAVI 7. SINIFLAR
13 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 17 PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-6 PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-6
14. DENEME SINAVI 8. SINIFLAR 
14 CUMARTESİ   BULGARİSTAN KAYAK KAMPI TEOG KURSU -BULGARİSTAN KAYAK KAMPI
15 PAZAR      
16 PAZARTESİ     TEOG TEKRAR PROGRAMI
17 SALI     TEOG TEKRAR PROGRAMI
18 ÇARŞAMBA     TEOG TEKRAR PROGRAMI
6. DENEME SINAVI 7. SINIFLAR
19 PERŞEMBE     TEOG TEKRAR PROGRAMI
15. DENEME SINAVI 8.SINIFLAR
20 CUMA 1. DÖNEM SONU
21 CUMARTESİ      
22 PAZAR      
23 PAZARTESİ     TEOG TEKRAR PROGRAMI
24 SALI     TEOG TEKRAR PROGRAMI
16. DENEME SINAVI 8.SINIFLAR
25 ÇARŞAMBA     TEOG TEKRAR PROGRAMI
26 PERŞEMBE     TEOG TEKRAR PROGRAMI
27 CUMA      
28 CUMARTESİ      
29 PAZAR      
30 PAZARTESİ      
31 SALI      
ŞUBAT 1 ÇARŞAMBA      
2 PERŞEMBE      
3 CUMA      
4 CUMARTESİ      
5 PAZAR      
6 PAZARTESİ 2. DÖNEM BAŞLANGICI
7 SALI KADEME TOPLANTISI    
8 ÇARŞAMBA BÜLTEN 1 - ETÜTLER    
9 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI    
10 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 18    
11 CUMARTESİ     TEOG KURSU
12 PAZAR      
13 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI    
14 SALI KADEME TOPLANTISI   FEN BİLİMLERİ 8.SINIF EVAP FABRİKA GEZİSİ
15 ÇARŞAMBA ETÜTLER “PDR Servisi "Öfke Yönetimi ve İletişim” Öğrenci Semineri “PDR Servisi "Öfke Yönetimi ve İletişim” Öğrenci Semineri
16 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI   17. DENEME SINAVI 8.SINIFLAR
17 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 19   7. DENEME SINAVI 7.SINIFLAR
18 CUMARTESİ     TEOG KURSU
19 PAZAR      
20 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI    
21 SALI KADEME TOPLANTISI MATEMATİK 5. SINIFLAR ABALONE YARIŞMASI  
22 ÇARŞAMBA ETÜTLER    
23 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI 5. DENEME SINAVI  - 5. ve  6. SINIFLAR   
24 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 20   18. DENEME SINAVI 8.SINIFLAR
25 CUMARTESİ     TEOG KURSU
26 PAZAR      
27 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI    
28 SALI KADEME TOPLANTISI PDR Servisi “Anne-Baba Okulu-1” PDR Servisi “Anne-Baba Okulu-1”
MART 1 ÇARŞAMBA ETÜTLER SINIFLAR ARASI BASKETBOL TURNUVASI SINIFLAR ARASI BASKETBOL TURNUVASI
2 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI 12 MART MEHMED AKİF ERSOY ANMA VE İSTİKLAL MARŞI'NIN KABULÜ ŞİİR KOMPOZİSYON YARIŞMASI VE ETKİNLİKLERİ 12 MART MEHMED AKİF ERSOY ANMA VE İSTİKLAL MARŞI'NIN KABULÜ ŞİİR KOMPOZİSYON YARIŞMASI VE ETKİNLİKLERİ
3 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 21 PDR Servisi“Türkiye Bağımlılıkla Mücadele” Öğrenci Seminerleri-1 PDR Servisi“Türkiye Bağımlılıkla Mücadele” Öğrenci Seminerleri-1
19. DENEME SINAVI 8. SINIFLAR
4 CUMARTESİ BURSLULUK SINAVI    
5 PAZAR      
6 PAZARTESİ PYP İDARİ TOPLANTI - İDARİ TOPLANTI 18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA GÜNÜ KOMPOZİSYON VE ŞİİR YARIŞMASI 18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA GÜNÜ KOMPOZİSYON VE ŞİİR YARIŞMASI
7 SALI GENEL TOPLANTI - KADEME TOPLANTISI   8. DENEME SINAVI 7.SINIFLAR
8 ÇARŞAMBA ETÜTLER PDR Servisi“Türkiye Bağımlılıkla Mücadele” Öğrenci Seminerleri-2 PDR Servisi“Türkiye Bağımlılıkla Mücadele” Öğrenci Seminerleri-2
9 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI TÜRKÇE 1. YAZILI TÜRKÇE 1. YAZILI
10 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 22 DİN KLT. VE AHLAK BİL. 1. YAZILI
PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-1
DİN KLT. VE AHLAK BİL. 1. YAZILI
PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-1
11 CUMARTESİ     TEOG KURSU - 20. DENEME SINAVI 8. SINIFLAR
12 PAZAR      
13 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI MATEMATİK 1. YAZILI MATEMATİK 1. YAZILI
14 SALI KADEME TOPLANTISI SOSYAL BİLGİLER 1. YAZILI SOSYAL BİLGİLER 1. YAZILI
15 ÇARŞAMBA ETÜTLER İNGİLİZCE 1. YAZILI İNGİLİZCE 1. YAZILI
16 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI FEN BİLİMLERİ 1. YAZILI FEN BİLİMLERİ 1. YAZILI
17 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 23 İSPANYOLCA 1. YAZILI
PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-2
İSPANYOLCA 1. YAZILI
PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-2
18 CUMARTESİ     TEOG KURSU
19 PAZAR      
20 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI 6. DENEME SINAVI  - 5. ve  6. SINIFLAR  TİYATRO ETKİNLİĞİ
21 SALI KADEME TOPLANTISI Pİ GÜNÜ MATEMATİK ETKİNLİKLERİ (5. SINIFLAR) 21. DENEME SINAVI 8.SINIFLAR
22 ÇARŞAMBA ETÜTLER PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-3 PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-3
9. DENEME SINAVI 7.SINIFLAR
23 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI MATEMATİK 6. SINIFLAR ABALONE YARIŞMASI SAVAŞ TARİHİ MÜZESİ GEZİSİ ( 7. sınıflar ) - Sosyal Bilgiler
24 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 24 5.ve 6. SINIFLAR İZMİR UZAY KAMPI PDR Servisi- Okul Tanıtım Gezisi-2- 8. Sınıflar
25 CUMARTESİ     TEOG KURSU
26 PAZAR      
27 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI    
28 SALI KADEME TOPLANTISI PDR Servisi “Anne-Baba Okulu-2” PDR Servisi “Anne-Baba Okulu-2”
29 ÇARŞAMBA ETÜTLER 3.  GELENEKSEL EVYAP  ENSTRÜMAN  GÜNLERİ 22. DENEME SINAVI 8.SINIFLAR
30 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI   MATEMATİK 7. SINIFLAR ABALONE YARIŞMASI
31 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 25 PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-4 PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-4
NİSAN 1 CUMARTESİ     TEOG KURSU
2 PAZAR      
3 PAZARTESİ PYP İDARİ TOPLANTI - İDARİ TOPLANTI   TEOG TEKRAR PROGRAMI
4 SALI REHBERLİK DERGİSİ - KADEME TOPLANTISI FEN BİLİMLERİ 5.SINIF İSTANBUL AKVARUM GEZİSİ TEOG TEKRAR PROGRAMI
FEN BİLİMLERİ 7.SINIFLAR KOÇ MÜZESİ GEZİSİ
5 ÇARŞAMBA ETÜTLER   TEOG TEKRAR PROGRAMI
6 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI   TEOG TEKRAR PROGRAMI
23. DENEME SINAVI 8.SINIFLAR
7 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 26   TEOG TEKRAR PROGRAMI
8 CUMARTESİ VELİ TOPLANTISI VELİ TOPLANTISI VELİ TOPLANTISI
9 PAZAR VELİ TOPLANTISI VELİ TOPLANTISI VELİ TOPLANTISI
10 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI   TEOG TEKRAR PROGRAMI
11 SALI KADEME TOPLANTISI   TEOG TEKRAR PROGRAMI
12 ÇARŞAMBA ETÜTLER YÖRESEL KERMES - Sosyal Bilgiler TEOG TEKRAR PROGRAMI
13 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-6
7. DENEME SINAVI  - 5. ve  6. SINIFLAR 
TEOG TEKRAR PROGRAMI
PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-6
14 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 27 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ŞİİR VE KOMPOZİSYON YARIŞMASI TEOG TEKRAR PROGRAMI
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ŞİİR VE KOMPOZİSYON YARIŞMASI
15 CUMARTESİ   BABA-OĞUL MASA TENİSİ TURNUVASI TEOG KURSU
16 PAZAR      
17 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI TÜRKÇE 2. YAZILI TÜRKÇE 2. YAZILI
TEOG TEKRAR PROGRAMI - DENEME SINAVI 
18 SALI KADEME TOPLANTISI MATEMATİK 2. YAZILI MATEMATİK 2. YAZILI - T
EOG TEKRAR PROGRAMI - DENEME SINAVI 
19 ÇARŞAMBA ETÜTLER   TEOG TEKRAR PROGRAMI - DENEME SINAVI
PDR Servisi “Motivasyon” Öğrenci Semineri 8. sınıf
20 PERŞEMBE DİL FUARI ORTAOKUL
KAMPÜS TOPLANTISI
FEN VE TEKNOLOJİ 2. YAZILI FEN BİLİMLERİ 2. YAZILI 
TEOG TEKRAR PROGRAMI - DENEME SINAVI 
21 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 28 İNGİLİZCE 2.YAZILI İNGİLİZCE 2. YAZILI -
TEOG TEKRAR PROGRAMI - DENEME SINAVI 
22 CUMARTESİ     TEOG KURSU
23 PAZAR 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI 23  NİSAN ORKESTRA KONSERİ  
24 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI   TEOG TEKRAR PROGRAMI - DENEME SINAVI
10. DENEME SINAVI 7.SINIFLAR
25 SALI GENEL TOPLANTI - KADEME TOPLANTISI PDR Servisi “Anne-Baba Okulu-3” TEOG TEKRAR PROGRAMI - DENEME SINAVI
PDR Servisi “Anne-Baba Okulu-3”
26 ÇARŞAMBA 2. TEOG SINAVI
27 PERŞEMBE 2. TEOG SINAVI
28 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 29   YURTDIŞI GEZİSİ 
29 CUMARTESİ     YURTDIŞI GEZİSİ 
30 PAZAR     YURTDIŞI GEZİSİ 
MAYIS 1 PAZARTESİ 1 MAYIS TATİLİ
2 SALI KADEME TOPLANTISI   YURTDIŞI GEZİSİ 
3 ÇARŞAMBA ETÜTLER FEN BİLİMLERİ 6.SINIFLAR NEZEHAT GÖKYİĞİT BOTANİK BAHÇESİ GEZİSİ  FEN BİLİMLERİ 8. SINIFLAR KANDİLLİ RASATHANE GEZİSİ
4 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI MATEMATİK RESFEBE ETKİNLİKLERİ 5. SINIF 11. DENEME SINAVI 7.SINIFLAR
5 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 30 MATEMATİK KÖYÜ ve İZMİR GEZİSİ 6. SINIFLAR  
6 CUMARTESİ     TEOG KURSU
7 PAZAR      
8 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI EDEBİYAT GÜNLERİ (SADECE 5.SINIF) EDEBİYAT GÜNLERİ (SADECE 5.SINIF)
9 SALI KADEME TOPLANTISI EDEBİYAT GÜNLERİ (SADECE 6.SINIF) EDEBİYAT GÜNLERİ (SADECE 6.SINIF)
10 ÇARŞAMBA ETÜTLER EDEBİYAT GÜNLERİ (SADECE 7.SINIF) EDEBİYAT GÜNLERİ (SADECE 7.SINIF)
11 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI PDR Servisi “Yaşam Becerileri” Öğrenci Semineri 5ve 6. sınıflar PDR Servisi“Yaşam Becerileri” Öğrenci Semineri 7. sınıflar
12 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 31 Görsel Sanatlar 2. Yazılı BEYLERBEYİ SARAYI GEZİSİ ( 8. sınıflar ) - Sosyal Bilgiler
12. DENEME SINAVI 7.SINIFLAR
13 CUMARTESİ   CAMBRIDGE KET-PET ve OXFORD TRINITIY SINAVLARI TEOG KURSU - CAMBRIDGE KET-PET ve OXFORD TRINITIY SINAVLARI
14 PAZAR      
15 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI   13. DENEME SINAVI 7.SINIFLAR
16 SALI KADEME TOPLANTISI KELİME YARIŞMASI  
17 ÇARŞAMBA ETÜTLER PDR Servisi Öğrenci Grup Çalışması-6
8. DENEME SINAVI  - 5. ve  6. SINIFLAR 
CAMBRIDGE KET-PET ve OXFORD TRINITIY SINAVLARI
18 PERŞEMBE BİLİM ŞENLİĞİ - KAMPÜS TOPLANTISI    
19 CUMA 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
20 CUMARTESİ   BELGRAD ORMANI BİSİKLET TURU GEZİSİ TEOG KURSU
21 PAZAR      
22 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI İSPANYOLCA 2. YAZILI İSPANYOLCA 2. YAZILI
23 SALI GENEL TOPLANTI - KADEME TOPLANTISI DİN KLT. VE AH. BİL. 2. YAZILI DİN KLT. VE AH. BİL. 2. YAZILI
24 ÇARŞAMBA   SOSYAL BİLGİLER 2. YAZILI
PDR Servisi- Veli Film Gösterimi-2
SOSYAL BİLGİLER 2. YAZILI/PDR Servisi- Veli Film Gösterimi-2
25 PERŞEMBE MEZUNİYET PROGRAMI OKUL ORKESTRA KONSERİ 14. DENEME SINAVI 7.SINIFLAR
26 CUMA SANAT FESTİVALİ VE ÖDÜL TÖRENİ - HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 32 OKUL  ORKESTRA  KONSERLERİ Yıl Sonu Resim Sergisi
27 CUMARTESİ     TEOG KURSU
28 PAZAR      
29 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI MATEMATİK 3. YAZILI MATEMATİK 3. YAZILI
30 SALI KADEME TOPLANTISI İNGİLİZCE 3. YAZILI İNGİLİZCE 3. YAZILI
31 ÇARŞAMBA ETÜTLER FEN BİLİMLERİ 3. YAZILI FEN BİLİMLERİ 3. YAZILI
HAZİRAN 1 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI TÜRKÇE 3. YAZILI TÜRKÇE 3. YAZILI
2 CUMA HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 33   "TEOG TERCİH VE YERLEŞTİRME SÜRECİ" 8. SINIFLAR
3 CUMARTESİ   BOLU MOUNTRAİN MACERA KAMPI BOLU MOUNTRAİN MACERA KAMPI
4 PAZAR      
5 PAZARTESİ İDARİ TOPLANTI    
6 SALI KADEME TOPLANTISI    
7 ÇARŞAMBA      
8 PERŞEMBE KAMPÜS TOPLANTISI  “Verimli Tatil Programı” Öğrenci broşür dağıtımı  “Verimli Tatil Programı” Öğrenci broşür dağıtımı
9 CUMA 2. DÖNEM SONU
10 CUMARTESİ   YUNANİSTAN SPOR KAMPI  
11 PAZAR      
12 PAZARTESİ YAZ DİL OKULU   7. SINIF TEOG PROGRAMI
13 SALI YAZ DİL OKULU   7. SINIF TEOG PROGRAMI
14 ÇARŞAMBA YAZ DİL OKULU   7. SINIF TEOG PROGRAMI
15 PERŞEMBE YAZ DİL OKULU   7. SINIF TEOG PROGRAMI
16 CUMA YAZ DİL OKULU   7. SINIF TEOG PROGRAMI
17 CUMARTESİ      
18 PAZAR      
19 PAZARTESİ YAZ DİL OKULU   7. SINIF TEOG PROGRAMI
20 SALI YAZ DİL OKULU   7. SINIF TEOG PROGRAMI
21 ÇARŞAMBA YAZ DİL OKULU   7. SINIF TEOG PROGRAMI
22 PERŞEMBE YAZ DİL OKULU   7. SINIF TEOG PROGRAMI
23 CUMA YAZ DİL OKULU   7. SINIF TEOG PROGRAMI