Akademik Takvim
2018 - 2019 ORTAOKUL AKADEMİK TAKVİMİ
AY GÜN OKUL PROGRAMI 5-6 SINIFLAR TAKVİMİ 7-8 SINIFLAR TAKVİMİ

EYLÜL

EYLÜL OKUL PROGRAMI 5-6 SINIFLAR TAKVİMİ 7-8 SINIFLAR TAKVİMİ
10 Pazartesi 1. DÖNEM BAŞLANGICI
11 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI   'YENİ SINAV SİSTEMİ VE NASIL VERİMLİ DERS ÇALIŞABİLİRİM'' ÖĞRENCİ SEMİNERİ
12 Çarşamba ETÜTLER "PDR SERVİSİ TANITIMI" ÖĞRENCİ SEMİNERİ  
13 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI    
14 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 1 CAMBRIDGE KET-PET VE TRINITY SERTİFİKA TÖRENİ CAMBRIDGE KET-PET VE TRINITY SERTİFİKA TÖRENİ
15 Cumartesi VELİ TANIŞMA TOPLANTISI
16 Pazar      
17 Pazartesi İDARİ TOPLANTI    
18 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI GÖRSEL SANATLAR BRANŞ SINAVI  
19 Çarşamba ETÜTLER    
20 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI TEKNOFEST İSTANBUL YENİ HAVALİMANI (BİLİŞİM TEK.)  
21 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 2    
22 Cumartesi     8 SINIF KURS BAŞLANGICI
23 Pazar      
24 Pazartesi İDARİ TOPLANTI    
25 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI "NASIL VERİMLİ DERS ÇALIŞABİLİRİM" ÖĞRENCİ SEMİNERİ  
26 Çarşamba ETÜTLER DİL BAYRAMI SLOGAN YARIŞMASI (TÜRKÇE) DİL BAYRAMI SLOGAN YARIŞMASI (TÜRKÇE)
27 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 6.SINIF WORLD STEM FESTIVAL (AYDIN ÜNİVERSİTESİ FLORYA YERLEŞKESİ) (FEN BİLİMLERİ)  
28 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 3   7.SINIF WORLD STEM FESTIVAL (AYDIN ÜNİV. FLORYA YERLEŞKESİ) (FEN BİLİMLERİ) DENEME 1
29 Cumartesi     7. SINIF KURS BAŞLANGICI VE 8. SINIF KURS
30 Pazar      

EKİM

EKİM OKUL PROGRAMI 5-6 SINIFLAR TAKVİMİ 7-8 SINIFLAR TAKVİMİ
1 Pazartesi İDARİ TOPLANTI    
2 Salı GENEL TOPLANTI - KADEME TOPLANTISI 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ KÜÇÜK ERKEKLER SINIFLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI  
3 Çarşamba DİL DERGİSİ - ETÜTLER   'ÇOCUKLARIMIZ, SINAVLAR VE GERÇEKLER'' VELİ SEMİNERİ
4 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI    
5 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 4 OKUL ÖĞRENCİ MECLİS BAŞKANI SEÇİMİ OKUL ÖĞRENCİ MECLİS BAŞKANI SEÇİMİ DENEME 2
6 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
7 Pazar      
8 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 29 EKİM 6. SINIF PANO YARIŞMASI(SOSYAL BİLGİLER)  
9 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI   'İLİŞKİLER VE ÇELİŞKİLER'' ÖĞRENCİ SEMİNERİ ( 7. Sınıflar )
10 Çarşamba ETÜTLER    
11 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI MİNİATÜRK GEZİSİ 5.SINIF (SOSYALBİLGİLER)  
12 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 5   7. SINIFLAR ÇANAKKALE GEZİSİ / DENEME 3
13 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
14 Pazar      
15 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ŞİİR VE KOMPOZİSYON YARIŞMASI (TÜRKÇE) 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ŞİİR VE KOMPOZİSYON YARIŞMASI (TÜRKÇE)
16 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI    
17 Çarşamba ETÜTLER MATEMATİK 1. YAZILI
"DİKKAT DAĞINIKLIĞI VE ÖNLEYİCİ TEDBİRLER" VELİ SEMİNERİ
MATEMATİK 1. YAZILI
18 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ YILDIZ ERKEKLER SINIFLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI
19 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 6 TÜRKÇE 1. YAZILI TÜRKÇE 1. YAZILI / DENEME 4
20 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
21 Pazar      
22 Pazartesi İDARİ TOPLANTI FEN BİLİMLERİ 1. YAZILI FEN BİLİMLERİ 1. YAZILI
23 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI   ZORBALIĞI ÖNLEME VE ARKADAŞLIK ETKİNLİKLERİ'' - 1
24 Çarşamba ETÜTLER İNGİLİZCE 1. YAZILI İNGİLİZCE 1. YAZILI
25 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI ZORBALIĞI ÖNLEME VE ARKADAŞLIK ETKİNLİKLERİ'' - 1 8. SINIFLAR İSFANBUL ETKİNLİĞİ
26 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 7 SOSYAL BİLGİLER 1. YAZILI SOSYAL BİLGİLER 1. YAZILI / DENEME 5
27 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
28 Pazar      
29 Pazartesi CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMASI
30 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI DİN KÜLTÜRÜ 1. YAZILI DİN KÜLTÜRÜ 1. YAZILI
31 Çarşamba ETÜTLER İSPANYOLCA 1. YAZILI İSPANYOLCA 1. YAZILI

KASIM

KASIM OKUL PROGRAMI 5-6 SINIFLAR TAKVİMİ 7-8 SINIFLAR TAKVİMİ
1 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA KOMPOZİSYON VE ŞİİR YARIŞMASI (TÜRKÇE) 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA KOMPOZİSYON VE ŞİİR YARIŞMASI (TÜRKÇE)
2 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 8   DENEME 6
3 Cumartesi ORTAOKUL VELİ TOPLANTISI
4 Pazar      
5 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 1. PERSINGULA ONLINE İNGİLİZCE SINAV 5-6-7-8 1. PERSINGULA ONLINE İNGİLİZCE SINAV 5-6-7-8
6 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI SON DEĞERLENDİRME SUNUMLARI SON DEĞERLENDİRME SUNUMLARI
7 Çarşamba ETÜTLER   7. SINIFLAR KOÇ MÜZESİ (MATEMATİK)
8 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI GENEL BİLGİ YARIŞMASI GENEL BİLGİ YARIŞMASI
9 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 9 5.SINIFLAR SADBERK HANIM MÜZESİ - MATEMATİK FİLM SEANSI MATEMATİK FİLM SEANSI / DENEME 7
10 Cumartesi   10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA PROGRAMI 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA PROGRAMI
11 Pazar      
12 Pazartesi

ARA TATİL

13 Salı
14 Çarşamba
15 Perşembe
16 Cuma
17 Cumartesi  
18 Pazar      
19 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ŞİİR VE KOMPOZİSYON YARIŞMASI (TÜRKÇE) 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ŞİİR VE KOMPOZİSYON YARIŞMASI (TÜRKÇE) 7.SINIF YAZAR SÖYLEŞİSİ
20 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ RESİM SERGİSİ  
21 Çarşamba ETÜTLER    
22 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI HARBİYE ASKERİ MÜZE GEZİSİ 6.SINIF (SOSYAL BİLGİLER) 'BÜYÜYORUM-ERGENLİK DÖNEMİ'' ÖĞRENCİ SEMİNERİ ( 7. Sınıflar )
23 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 10 "BÜYÜYORUM- ERGENLİK DÖNEMİ" ÖĞRENCİ SEMİNERİ DENEME 8
24 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
25 Pazar      
26 Pazartesi İDARİ TOPLANTI    
27 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI    
28 Çarşamba ETÜTLER    
29 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI    
30 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 11   DENEME 9

ARALIK

ARALIK OKUL PROGRAMI 5-6 SINIFLAR TAKVİMİ 7-8 SINIFLAR TAKVİMİ
1 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
2 Pazar      
3 Pazartesi İDARİ TOPLANTI    
4 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI   ZORBALIĞI ÖNLEME VE ARKADAŞLIK ETKİNLİKLERİ'' - 2
5 Çarşamba ETÜTLER ZORBALIĞI ÖNLEME VE ARKADAŞLIK ETKİNLİKLERİ'' - 2  
6 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI    
7 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 12 İTÜ TEKNOKENT GEZİSİ (BİLİŞİM TEK.) DENEME 10
8 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
9 Pazar      
10 Pazartesi İDARİ TOPLANTI    
11 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI    
12 Çarşamba ETÜTLER 5.SINIF PELİT ÇİKOLATA MÜZESİ GEZİSİ (FEN BİLİMLERİ)  
13 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI    
14 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 13   DENEME 11
15 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
16 Pazar      
17 Pazartesi İDARİ TOPLANTI    
18 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI    
19 Çarşamba ETÜTLER "ÖFKEMLE BAŞEDİYORUM" ÖĞRENCİ SEMİNERİ  
20 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   'KAYGIMLA BAŞEDİYORUM'' ÖĞRENCİ SEMİNERİ ( 8.Sınıflar)
21 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 14   DENEME 12
22 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
23 Pazar      
24 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 2. PERSINGULA ONLINE İNGİLİZCE SINAV 5-6-7-8 2. PERSINGULA ONLINE İNGİLİZCE SINAV 5-6-7-8
25 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI    
26 Çarşamba ETÜTLER İNGİLİZCE 2. YAZILI İNGİLİZCE 2. YAZILI
27 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI GELENEKSEL TÜRK SANATLARI BRANŞ SERGİSİ  
28 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 15 SOSYAL BİLGİLER 2. YAZILI SOSYAL BİLGİLER 2. YAZILI / DENEME 13
29 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
30 Pazar      
31 Pazartesi İDARİ TOPLANTI    

OCAK

OCAK OKUL PROGRAMI 5-6 SINIFLAR TAKVİMİ 7-8 SINIFLAR TAKVİMİ
1 Salı YILBAŞI TATİLİ
2 Çarşamba ETÜTLER    
3 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI DİN KÜLTÜRÜ 2. YAZILI DİN KÜLTÜRÜ 2. YAZILI
4 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 16 FEN BİLİMLERİ 2. YAZILI FEN BİLİMLERİ 2. YAZILI / DENEME 14
5 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
6 Pazar      
7 Pazartesi İDARİ TOPLANTI TÜRKÇE 2. YAZILI TÜRKÇE 2. YAZILI
8 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI    
9 Çarşamba ETÜTLER MATEMATİK 2. YAZILI MATEMATİK 2. YAZILI
10 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI    
11 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 17 İSPANYOLCA 2. YAZILI İSPANYOLCA 2. YAZILI / DENEME 15
12 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
13 Pazar      
14 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 'TATİLİ VERİMLİ GEÇİRME YOLLARI VE MOTİVASYON'' ÖĞRENCİ SEMİNERİ - KAYAK KAMPI 'TATİLİ VERİMLİ GEÇİRME YOLLARI VE MOTİVASYON'' ÖĞRENCİ SEMİNERİ - KAYAK KAMPI
15 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI SON DEĞERLENDİRME- KAYAK KAMPI SON DEĞERLENDİRME SUNUMLARI - KAYAK KAMPI
16 Çarşamba ETÜTLER KAYAK KAMPI - KAYAK KAMPI
17 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI GENEL BİLGİ YARIŞMASI KAYAK KAMPI GENEL BİLGİ YARIŞMASI - KAYAK KAMPI
18 Cuma 1. DÖNEM SONU / DENEME 16
19 Cumartesi      
20 Pazar      
21 Pazartesi     8. SINIFLAR YATILI LGS PROGRAMI
22 Salı     8. SINIFLAR YATILI LGS PROGRAMI
23 Çarşamba     8. SINIFLAR YATILI LGS PROGRAMI
24 Perşembe     8. SINIFLAR YATILI LGS PROGRAMI
25 Cuma     8. SINIFLAR YATILI LGS PROGRAMI
26 Cumartesi      
27 Pazar      
28 Pazartesi      
29 Salı      
30 Çarşamba      
31 Perşembe      

ŞUBAT

ŞUBAT OKUL PROGRAMI 5-6 SINIFLAR TAKVİMİ 7-8 SINIFLAR TAKVİMİ
1 Cuma      
2 Cumartesi      
3 Pazar      
4 Pazartesi 2. DÖNEM BAŞLANGICI
5 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI   'KAYGIMLA BAŞEDİYORUM'' ÖĞRENCİ SEMİNERİ
6 Çarşamba ETÜTLER    
7 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI    
8 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 18   DENEME 17
9 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
10 Pazar      
11 Pazartesi İDARİ TOPLANTI    
12 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI 'KAYGIMLA BAŞEDİYORUM'' ÖĞRENCİ SEMİNERİ  
13 Çarşamba ETÜTLER    
14 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI    
15 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 19   DENEME 18
16 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
17 Pazar      
18 Pazartesi İDARİ TOPLANTI    
19 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI MATBEG SINAV MATBEG SINAV
20 Çarşamba ETÜTLER ŞEHİT POLİS DEMET SEZEN YILDIZLAR VOLEYBOL TURNUVASI  
21 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI Destination Imagination Türkiye Turnuvası - Kuşadası /Aydın  
22 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 20 Destination Imagination Türkiye Turnuvası - Kuşadası /Aydın DENEME 19
23 Cumartesi   Destination Imagination Türkiye Turnuvası - Kuşadası /Aydın 7-8 LGS KURSU
24 Pazar   Destination Imagination Türkiye Turnuvası - Kuşadası /Aydın  
25 Pazartesi İDARİ TOPLANTI    
26 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI    
27 Çarşamba ETÜTLER VELİ SEMİNERİ VELİ SEMİNERİ
28 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI    

MART

MART OKUL PROGRAMI 5-6 SINIFLAR TAKVİMİ 7-8 SINIFLAR TAKVİMİ
1 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 21   DENEME 20
2 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
3 Pazar      
4 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 'BAĞIMLI OLMA ÖZGÜR OL'' ÖĞRENCİ SEMİNERİ -1 'BAĞIMLI OLMA ÖZGÜR OL'' ÖĞRENCİ SEMİNERİ -1
5 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI    
6 Çarşamba ETÜTLER   ŞEHİT POLİS DEMET SEZEN YILDIZLAR VOLEYBOL TURNUVASI
7 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   HİSART SAVAŞ TARİHİ MÜZE GEZİSİ 7.SINIF(SOSYAL BİLGİLER)
8 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 22 3. PERSINGULA ONLINE İNGİLİZCE SINAV 5-6-7-8 DENEME 21 / 3. PERSINGULA ONLINE İNGİLİZCE SINAV 5-6-7-8
9 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
10 Pazar      
11 Pazartesi İDARİ TOPLANTI   18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ 7. SINIFLAR PANO YARIŞMASI
12 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI 12 MART İSTİKLAL MARŞI'NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY'U ANMA GÜNÜ SINIF İÇİ PANO YARIŞMASI 12 MART İSTİKLAL MARŞI'NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY'U ANMA GÜNÜ SINIF İÇİ PANO YARIŞMASI
13 Çarşamba ETÜTLER 'BAĞIMLI OLMA ÖZGÜR OL'' ÖĞRENCİ SEMİNERİ -2 'BAĞIMLI OLMA ÖZGÜR OL'' ÖĞRENCİ SEMİNERİ -2
14 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI Pİ GÜNÜ ETKİNLİĞİ Pİ GÜNÜ ETKİNLİĞİ
15 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 23 İNGİLİZCE 1. YAZILI İNGİLİZCE 1. YAZILI / DENEME 22
16 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
17 Pazar      
18 Pazartesi İDARİ TOPLANTI TÜRKÇE 1. YAZILI TÜRKÇE 1. YAZILI
19 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI    
20 Çarşamba ETÜTLER SOSYAL BİLGİLER 1. YAZILI SOSYAL BİLGİLER 1. YAZILI
21 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 21 MART TEMA VAKFI DÜNYA ORMAN VE SU GÜNÜ EĞİTİM SEMİNERİ (FEN BİLİMLERİ)  
22 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 24 FEN BİLİMLERİ 1. YAZILI FEN BİLİMLERİ 1. YAZILI / DENEME 23
23 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
24 Pazar      
25 Pazartesi İDARİ TOPLANTI MATEMATİK 1. YAZILI MATEMATİK 1. YAZILI
26 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI KANGURU MATEMATİK YARIŞMASI KANGURU MATEMATİK YARIŞMASI
27 Çarşamba ETÜTLER DİN KÜLTÜRÜ 1. YAZILI DİN KÜLTÜRÜ 1. YAZILI
28 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI    
29 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 25 İSPANYOLCA 1. YAZILI İSPANYOLCA 1. YAZILI / DENEME 24
30 Cumartesi ORTAOKUL VELİ TOPLANTISI
31 Pazar      

NİSAN

NİSAN OKUL PROGRAMI 5-6 SINIFLAR TAKVİMİ 7-8 SINIFLAR TAKVİMİ
1 Pazartesi İDARİ TOPLANTI "ÖZGÜVEN- ÖZSAYGI VE KENDİNİ TANIMA" ÖĞRENCİ SEMİNERİ PURPLE COMET(MAT)
2 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI SON DEĞERLENDİRME SON DEĞERLENDİRME
3 Çarşamba ETÜTLER 6. SINIF İŞ BANKASI MÜZESİ GEZİSİ  
4 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI GENEL BİLGİ YARIŞMASI GENEL BİLGİ YARIŞMASI
5 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 26   DENEME 25
6 Cumartesi      
7 Pazar      
8 Pazartesi

ARA TATİL

9 Salı
10 Çarşamba
11 Perşembe
12 Cuma
13 Cumartesi      
14 Pazar      
15 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI 5.SINIFLAR PANO YARIŞMASI  
16 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI İZMİR UZAY KAMPI 2018 (FEN BİLİMLERİ) 'KAYGIMLA BAŞEDİYORUM'' ÖĞRENCİ SEMİNERİ (8. Sınıflar)
17 Çarşamba ETÜTLER İZMİR UZAY KAMPI 2018 (FEN BİLİMLERİ)  
18 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI İZMİR UZAY KAMPI 2018 (FEN BİLİMLERİ)  
19 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 27   DENEME 26
20 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
21 Pazar      
22 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 23 NİSAN KOMPOZİSYON VE ŞİİR YARIŞMASI (TÜRKÇE) 23 NİSAN KOMPOZİSYON VE ŞİİR YARIŞMASI (TÜRKÇE)
23 Salı 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI OKUL ORKESTRASI VE KORO (MÜZİK)
24 Çarşamba ETÜTLER KELİME YARIŞMASI (TÜRKÇE) KELİME YARIŞMASI (TÜRKÇE)
25 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   İSTANBUL BOĞAZ TURU 8. SINIFLAR (SOSYAL BİİLGİLER)
26 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 28   DENEME 27
27 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
28 Pazar      
29 Pazartesi İDARİ TOPLANTI   7.SINIF MATEMATİK KÖYÜ GEZİSİ
30 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI   7.SINIF MATEMATİK KÖYÜ GEZİSİ

MAYIS

MAYIS OKUL PROGRAMI 5-6 SINIFLAR TAKVİMİ 7-8 SINIFLAR TAKVİMİ
1 Çarşamba 1 MAYIS TATİLİ
2 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI BAKIRKÖY ROBOTİK FESTİVALİ- HAVACILIK MÜZESİ (BİLİŞİM TEK.) 8. SINIF FORESTANBUL MACERA PARKI
3 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 29 YÖRESEL KERMES 6.SINIF (SOSYAL BİLGİLER) DENEME 28
4 Cumartesi     7-8 LGS KURSU
5 Pazar      
6 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 5 VE 6. SINIFLAR YAZAR SÖYLEŞİSİ  
7 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI   7 VE 8. SINIFLAR YAZAR SÖYLEŞİSİ
8 Çarşamba ETÜTLER    
9 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI    
10 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 30 ŞEHİR DIŞI GEZİ DENEME 29
11 Cumartesi   ŞEHİR DIŞI GEZİ 7-8 LGS KURSU
12 Pazar      
13 Pazartesi İDARİ TOPLANTI    
14 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI    
15 Çarşamba ETÜTLER    
16 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 5. SINIF - CAMBRIDGE FLYERS 6. SINIF- CAMBRIDGE KET SINAVI 7. SINIF CAMBRIDGE PET SINAVI
17 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 31   DENEME 30
18 Cumartesi     8 LGS KURSU
19 Pazar 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
20 Pazartesi İDARİ TOPLANTI   'NEFES VE GEVŞEME EGZERSİZLERİ'' ÖĞRENCİ SEMİNERİ
21 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI    
22 Çarşamba ETÜTLER 4. PERSINGULA ONLINE İNGİLİZCE SINAV 5-6-7-8o 4. PERSINGULA ONLINE İNGİLİZCE SINAV 5-6-7-8
23 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI    
24 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 32 İNGİLİZCE 2. YAZILI İNGİLİZCE 2. YAZILI / DENEME 31
25 Cumartesi     8 LGS KURSU
26 Pazar      
27 Pazartesi İDARİ TOPLANTI MATEMATİK 2. YAZILI MATEMATİK 2. YAZILI / DENEME 32
28 Salı ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI    
29 Çarşamba ETÜTLER İSPANYOLCA 2. YAZILI İSPANYOLCA 2. YAZILI / DENEME 33
30 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI    
31 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 33 TÜRKÇE 2. YAZILI TÜRKÇE 2. YAZILI / DENEME 34

HAZİRAN

HAZİRAN OKUL PROGRAMI 5-6 SINIFLAR TAKVİMİ 7-8 SINIFLAR TAKVİMİ
1 Cumartesi      
2 Pazar      
3 Pazartesi

RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ

4 Salı
5 Çarşamba
6 Perşembe
7 Cuma
8 Cumartesi      
9 Pazar      
10 Pazartesi İDARİ TOPLANTI DİN KÜLTÜRÜ 2. YAZILI DİN KÜLTÜRÜ 2. YAZILI
11 Salı KADEME TOPLANTISI    
12 Çarşamba ETÜTLER FEN BİLGİSİ 2. YAZILI FEN BİLGİSİ 2. YAZILI
13 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI    
14 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 34 SOSYAL BİLGİLER 2. YAZILI SOSYAL BİLGİLER 2. YAZILI
15 Cumartesi      
16 Pazar      
17 Pazartesi İDARİ TOPLANTI BEDEN EĞİTİMİ YELKEN KAMPI  
18 Salı KADEME TOPLANTISI GENEL BİLGİ YARIŞMASI- BEDEN EĞİTİMİ YELKEN KAMPI 8. SINIFLAR İSFANBUL
19 Çarşamba ETÜTLER BEDEN EĞİTİMİ YELKEN KAMPI  
20 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI BEDEN EĞİTİMİ YELKEN KAMPI  
21 Cuma 2. DÖNEM SONU