Akademik Takvim
ÖZEL MÜRÜVVET EVYAP KOLEJİ VE FEN LİSESİ 2018 - 2019  AKADEMİK  TAKVİM
  Eylül  OKUL PROGRAMI SINAVLAR 9.SINIFLAR 10.SINIFLAR 11.SINIFLAR 12.SINIFLAR
10 Pazartesi 1.  DÖNEM  BAŞLANGICI - PLACEMENT TEST 9-10-11
11 Salı KADEME TOPLANTISI          
12 Çarşamba ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI          
13 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI      
14 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 1          
15 Cumartesi   9 .SINIFLAR VELİ TANIŞMA TOPLANTISI        
16 Pazar            
17 Pazartesi İDARİ TOPLANTI   ORYANTASYON BİR LİSAN BİR İNSAN İNGİLİZCE KONFERANS  
18 Salı ZÜMRE TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI          
19 Çarşamba ETÜTLER   KİTAP OKUYORUM - KİTAP STANDI   
20 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI    
21 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 2         1.TYT DENEME
22 Cumartesi            PDR- VELİ SEMİNERİ -12.SINIFLAR (YKS)
23 Pazar            
24 Pazartesi İDARİ TOPLANTI         YKS SEMİNER ÖĞRENCİ(12.SINIF)
25 Salı ZÜMRE TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI   25-26-27 Eylül Word Stem Festival Aydın Üniversitesi 9-10    
26 Çarşamba ETÜTLER     TÜRKÇE KONUŞUYORUM, TÜRKÇE YARIŞIYORUM DİL BAYRAMI ETKİNLİĞİ  
27 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI     OKUL BAŞKANLIK SEÇİMİ  
28 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 3   28 EYLÜL KALAMIŞ YELKEN ETKİNLİĞİ   6 Ekim Poster Sergisi
29 Cumartesi            
30 Pazar            
  Ekim OKUL PROGRAMI SINAVLAR 9.SINIFLAR 10.SINIFLAR 11.SINIFLAR 12.SINIFLAR
1 Pazartesi İDARİ TOPLANTI    VOLEYBOL TURNUVASI ETKİNLİĞİ   
2 Salı ZÜMRE TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI        
3 Çarşamba ETÜTLER    /   YAYIN KURULU TOPLANTISI          
4 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   ''BANA İSTANBUL'U ANLAT'' 6 EKİM ŞİİR KOMPOZİSYON YARIŞMASI  2.TYT DENEME
5 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 4   ÇANAKKALE - EDİRNE GEZİSİ     
6 Cumartesi 6 EKİM 1923 İSTANBUL'UN  KURTULUŞU
7 Pazar            
8 Pazartesi İDARİ TOPLANTI      
9 Salı LİSE ÖĞRETMENLERİ GENEL TOPLANTI   Hayvanları Koruma Etkinliği    PDR- ÜNİVERSİTE TANITIM GEZİSİ  12.SINIFLAR
10 Çarşamba ETÜTLER    /   ARGE TOPLANTISI         PDR - KARİYER GÜNLERİ
11 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   MUN ETKİNLİĞİ 11-14 EKİM  'ON'LAR YARIŞIYOR BİLGİ YARIŞMASI    
12 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 5   PDR VELİ SEMİNERİ (9-10)    
13 Cumartesi            
14 Pazar            
15 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 1.YAZILILAR    
16 Salı ZÜMRE TOPLANTISI  1.YAZILILAR        
17 Çarşamba ETÜTLER 1.YAZILILAR        
18 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 1.YAZILILAR        
19 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 6 1.YAZILILAR        
20 Cumartesi            
21 Pazar            
22 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 1.YAZILILAR        
23 Salı ZÜMRE TOPLANTISI  1.YAZILILAR        
24 Çarşamba ETÜTLER 1.YAZILILAR BANA NELER OLUYOR      
25 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 1.YAZILILAR YÜZYILIMIZIN ŞAFAĞINDA CUMHURİYET KOMPOZİSYON YARIŞMASI  
26 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 7 1.YAZILILAR    
27 Cumartesi            
28 Pazar            
29 Pazartesi 29  EKİM  CUMHURİYET BAYRAMI
30 Salı KADEME TOPLANTISI   BİLARDO TURNUVASI    3.TYT DENEME
31 Çarşamba ETÜTLER    /   YAYIN KURULU TOPLANTISI 9-10-11 DENEME SINAVI ACTION TİME 9  ÜNİVERSİTE TANITIM GEZİSİ
  Kasım  OKUL PROGRAMI SINAVLAR 9.SINIFLAR 10.SINIFLAR 11.SINIFLAR 12.SINIFLAR
1 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI          
2 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 8 10.Kas 10 Kasım Atatürk Haftası Etkinliği - KORO ÇALIŞMASI  
3 Cumartesi   1. DÖNEM VELİ TOPLANTISI  
4 Pazar            
5 Pazartesi İDARİ TOPLANTI   ÇİKOLATA FABRİKA GEZİSİ      
6 Salı ZÜMRE TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI   MATEMATİK AKIL OYUNLARI YARIŞMASI  
7 Çarşamba ETÜTLER    /   ARGE TOPLANTISI   'İZİN SİLİNMEZ'' ATATÜRK KONULU ŞİİR VE KOMPOZİSYON YARIŞMASI  
8 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI        
9 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 9   MUSTAFA KEMAL ATATÜRK KONULU BİLGİ YARIŞMASI   
10 Cumartesi 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ VE ATATÜRK HAFTASI
11 Pazar I. ARA TATİL
12 Pazartesi
13 Salı
14 Çarşamba
15 Perşembe
16 Cuma
17 Cumartesi
18 Pazar
19 Pazartesi İDARİ TOPLANTI        
20 Salı ZÜMRE TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI     DÜNYA FELSEFE GÜNÜ ETKİNLİĞİ  12. SINIF KARİYER GÜNLERİ
21 Çarşamba ETÜTLER     LÖSEV ETKİNLİĞİ   
22 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   TARİHİ YARIMADA KÜLTÜR  GEZİSİ     
23 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 10     PDR - BEN KİMİM?    
24 Cumartesi            
25 Pazar            
26 Pazartesi İDARİ TOPLANTI   AKIL OYUNLARI YARIŞMASI 26-27-28-29 KASIM İNGİLİZCE HİKAYE YARIŞMASI 11  
27 Salı ZÜMRE TOPLANTISI       1.TYT DENEME 4.TYT DENEME
28 Çarşamba ETÜTLER       'ONLAR YAZDI BİZSORUYORUZ'' 11. SINIF EDEBİYAT BİLGİ YARIŞMASI  
29 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   SES YARIŞMASI 1   
30 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 11          
  Aralık  OKUL PROGRAMI SINAVLAR 9.SINIFLAR 10.SINIFLAR 11.SINIFLAR 12.SINIFLAR
1 Cumartesi            
2 Pazar            
3 Pazartesi İDARİ TOPLANTI      
4 Salı ZÜMRE TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI PDR - YARDIM KERMESİ    
5 Çarşamba ETÜTLER          
6 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI    
7 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 12   BİLİM İNSANLARI DRAMA ETKİNLİĞİ  
8 Cumartesi            
9 Pazar            
10 Pazartesi İDARİ TOPLANTI   MASA TENİSİ TURNUVASI    5.TYT DENEME
11 Salı ZÜMRE TOPLANTISI     İNGİLİZCE MÜNAZARA 10    
12 Çarşamba ETÜTLER    /   YAYIN KURULU TOPLANTISI       SAZIN DİLİ OZANLAR GÜNÜ PDR- ÜNİVERSİTE GEZİSİ 
13 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI      
14 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 13        
15 Cumartesi            
16 Pazar            
17 Pazartesi İDARİ TOPLANTI      
18 Salı LİSE ÖĞRETMENLERİ GENEL TOPLANTI   SELÜZ KİMYA LABORATUVAR GEZİSİ  KULENGA  HİKAYE ATÖLYESİ 
19 Çarşamba ETÜTLER    /   ARGE TOPLANTISI   SOSYAL BİLİMLER GENEL KÜLTÜR YARIŞMASI 1    
20 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI          
21 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 14          
22 Cumartesi            
23 Pazar            
24 Pazartesi İDARİ TOPLANTI          
25 Salı ZÜMRE TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI          
26 Çarşamba ETÜTLER   SOSYAL BİLİMLER GENEL KÜLTÜR YARIŞMASI 2    
27 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI       PDR- KARİYER GÜNLERİ 11-12.SINIFLAR- 6.TYT DENEME
28 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 15 2.YAZILILAR        
29 Cumartesi            
30 Pazar            
31 Pazartesi   İDARİ TOPLANTI 2.YAZILILAR        
  Ocak  OKUL PROGRAMI SINAVLAR 9.SINIFLAR 10.SINIFLAR 11.SINIFLAR 12.SINIFLAR
1 Salı YILBAŞI  TATİLİ
2 Çarşamba ETÜTLER 2.YAZILILAR    
3 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 2.YAZILILAR SUNUCULUK YARIŞMASI 9-10-11  
4 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 16 2.YAZILILAR KAHOOT BİLGİ YARIŞMASI  
5 Cumartesi            
6 Pazar            
7 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 2.YAZILILAR        
8 Salı ZÜMRE TOPLANTISI 2.YAZILILAR SOSYAL BİLİMLER GENEL KÜLTÜR YARIŞMASI 3    
9 Çarşamba ETÜTLER    /   YAYIN KURULU TOPLANTISI 2.YAZILILAR      
10 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 2.YAZILILAR      
11 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 17 2.YAZILILAR    
12 Cumartesi            
13 Pazar            
14 Pazartesi İDARİ TOPLANTI   14 OCAK ERZURUM KIŞ KAYAK KAMPI  ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
15 Salı KADEME TOPLANTISI   HİSART TARİH MÜZESİ 9 ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
16 Çarşamba ETÜTLER    /   ARGE TOPLANTISI     ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI/ 7.TYT - 1.AYT DENEME - 11.SINIFLAR 2.TYT
17 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   MATEMATİK OLAY YERİ İNCELEME - CSI BAŞVURU ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
18 Cuma 1. DÖNEM  SONU
19 Cumartesi        
20 Pazar        
21 Pazartesi         ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
22 Salı         ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
23 Çarşamba         ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
24 Perşembe YARI YIL TATİLİ
25 Cuma
26 Cumartesi
27 Pazar
28 Pazartesi
29 Salı
30 Çarşamba
31 Perşembe
  Şubat OKUL PROGRAMI SINAVLAR 9.SINIFLAR 10.SINIFLAR 11.SINIFLAR 12.SINIFLAR
1 Cuma YARI YIL TATİLİ
2 Cumartesi
3 Pazar
4 Pazartesi 2. DÖNEM  BAŞLANGICI
5 Salı KADEME TOPLANTISI KÜLTÜR EDEBİYAT DERGİSİ - ETÜTLER        
6 Çarşamba ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI          
7 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI          
8 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 18   PDR - GÜÇLÜ BEN ZAYIF BEN      
9 Cumartesi           8.TYT DENEME
10 Pazar 1. BÜLTEN ÇIKIŞ          
11 Pazartesi İDARİ TOPLANTI     PDR - KENDİMİ TANIYORUM    
12 Salı ZÜMRE TOPLANTISI     A.H.TANPINAR EDEBİYAT MÜZE KÜTÜPHANESİ  GEZİSİ   
13 Çarşamba ETÜTLER          
14 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI          
15 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 19          
16 Cumartesi            
17 Pazar            
18 Pazartesi İDARİ TOPLANTI          
19 Salı ZÜMRE TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI         ÜNİVERSİTE TANITIM GÜNLERİ 12. SINIFLAR
20 Çarşamba ETÜTLER   MAKARNA KULESİ YARIŞMASI     
21 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   DÜET SES YARIŞMASI   
22 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 20          
23 Cumartesi            
24 Pazar            
25 Pazartesi İDARİ TOPLANTI    BASKETBOL TURNUVASI ETKİNLİĞİ   
26 Salı ZÜMRE TOPLANTISI        
27 Çarşamba ETÜTLER    /   YAYIN KURULU TOPLANTISI   ACTION TİME 9  BİLİMSEL PENTATLON   
28 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI     KARİYER GÜNLERİ ( 12. SINIFLAR)
  Mart  OKUL PROGRAMI SINAVLAR 9.SINIFLAR 10.SINIFLAR 11.SINIFLAR 12.SINIFLAR
1 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 21       3.TYT DENEME  
2 Cumartesi            
3 Pazar            
4 Pazartesi İDARİ TOPLANTI          
5 Salı LİSE ÖĞRETMENLERİ GENEL TOPLANTI     PDR - ALAN SEÇİMİ 10. SINIFLAR  
6 Çarşamba ETÜTLER    /   ARGE TOPLANTISI   MATEMATİK BİLGİ YARIŞMASI     
7 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI      
8 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 22   8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
9 Cumartesi       PDR - ALAN SEÇİMİ (VELİ)    
10 Pazar            
11 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 1.YAZILILAR        
12 Salı ZÜMRE TOPLANTISI 1.YAZILILAR  12 MART İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ ETKİNLİĞİ 
13 Çarşamba ETÜTLER 1.YAZILILAR KAĞIT UÇAK YARIŞMASI   
14 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 1.YAZILILAR   PDR- BENEGO MESLEK SEÇİM ANKETLERİ    
15 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 23 1.YAZILILAR KANGURU MATEMATİK YARIŞMASI     
16 Cumartesi            
17 Pazar            
18 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 1.YAZILILAR 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ KUTLAMA PROGRAMI 
19 Salı ZÜMRE TOPLANTISI 1.YAZILILAR        
20 Çarşamba ETÜTLER 1.YAZILILAR        
21 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 1.YAZILILAR        
22 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 24 1.YAZILILAR        
23 Cumartesi            
24 Pazar            
25 Pazartesi İDARİ TOPLANTI   BADMİNTON TURNUVASI   
26 Salı KADEME TOPLANTISI      
27 Çarşamba ETÜTLER    /   YAYIN KURULU TOPLANTISI   QUIZ SHOW 9 27 MART DÜNYA TİYATROLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ  10.TYT DENEME
28 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI      
29 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 25 9-10-11 DENEME SINAVI SEMPOZYUM - EDEBİYATIN ŞİİR HALİ   
30 Cumartesi   1. DÖNEM VELİ TOPLANTISI  
  Pazar            
  Nisan OKUL PROGRAMI SINAVLAR 9.SINIFLAR 10.SINIFLAR 11.SINIFLAR 12.SINIFLAR
1 Pazartesi İDARİ TOPLANTI          
2 Salı ZÜMRE TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI   PDR -ÖFKE KONTROLU SEMİNERİ 9.SINIFLAR AŞİYAN MÜZESİ GEZİSİ   
3 Çarşamba ETÜTLER    /   ARGE TOPLANTISI     BOĞAZİÇİ KANDİLLİ RASATHANE ETKİNLİĞİ  
4 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   İNGİLTERE DİL PROGRAMI 3-10 NİSAN   
5 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 26        
6 Cumartesi            
7 Pazar II. ARA TATİL
8 Pazartesi
9 Salı
10 Çarşamba
11 Perşembe
12 Cuma
13 Cumartesi
14 Pazar
15 Pazartesi İDARİ TOPLANTI   15 Nisan FUTBOL TURNUVASI Etkinliği   
16 Salı ZÜMRE TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI   CAM OCAĞI GEZİSİ 9-10 EDEBİYATIN FİLM HALİ  MUN -2  11.TYT DENEME
17 Çarşamba ETÜTLER       AŞİYAN GEZİSİ 2.AYT DENEME
18 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI     EDEBİYATIN SESSİZ HALİ 9-10-11 SERGİ   
19 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 27   PDR - YARDIM KERMESİ  
20 Cumartesi            
21 Pazar            
22 Pazartesi  İDARİ TOPLANTI   OLAY YERİ İNCELEME MATEMATİK YARIŞMASI    
23 Salı 23  NİSAN  ULUSAL  EGEMENLİK  VE  ÇOCUK  BAYRAMI
24 Çarşamba ETÜTLER   CERVANTES ETKİNLİĞİ  MUN - İNG    
25 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI        
26 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 28   BEDEN EĞİTİMİ - DÜZCE MELEN ÇAYI RAFTİNG ETKİNLİĞİ ÜNİVERSİTE TANITIM GÜNLERİ
(11-12. SINIFLAR)
27 Cumartesi     CSI - OLAY YERİ İNCELEME YARIŞMASI  
28 Pazar            
29 Pazartesi İDARİ TOPLANTI         12.TYT DENEME
30 Salı ZÜMRE TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI         3.AYT DENEME
  Mayıs OKUL PROGRAMI SINAVLAR 9.SINIFLAR 10.SINIFLAR 11.SINIFLAR 12.SINIFLAR
1 Çarşamba 1 MAYIS TATİLİ
2 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI     PDR - KARİYER GÜNLERİ 11-12.SINIFLAR
3 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 29     PDR - MESLEK SEÇİMİNDE AİLENİN ROLÜ
4 Cumartesi            
5 Pazar            
6 Pazartesi İDARİ TOPLANTI          
7 Salı ZÜMRE TOPLANTISI     YAHYA KEMAL MÜZESİ -10    
8 Çarşamba ETÜTLER    /   YAYIN KURULU TOPLANTISI LİSE BİLİM ŞENLİĞİ       13.TYT DENEME
9 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   MÜZELER HAFTASI 18-24 Mayıs 4.AYT DENEME
10 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 30   SARIYER EDEBİYAT GÜNLERİ ETKİNLİĞİ   
11 Cumartesi            
12 Pazar            
13 Pazartesi İDARİ TOPLANTI     BİLİMSEL FEN TABU ETKİNLİĞİ 10-11 14.TYT DENEME
14 Salı LİSE ÖĞRETMENLERİ GENEL TOPLANTI   14 Mayıs ASK ME Etkinliği    5.AYT DENEME
15 Çarşamba ETÜTLER    /   ARGE TOPLANTISI      
16 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI          
17 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 31          
18 Cumartesi            
19 Pazar 19  MAYIS  ATATÜRK'Ü  ANMA  GENÇLİK  VE  SPOR  BAYRAMI
20 Pazartesi İDARİ TOPLANTI       4.TYT DENEME 15.TYT DENEME
21 Salı ZÜMRE TOPLANTISI- KADEME TOPLANTISI     6.AYT DENEME
22 Çarşamba ETÜTLER   TİYATRO KULÜBÜ YIL SONU GÖSTERİSİ   
23 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI   KAPADOKYA & DOĞU KARADENİZ - KÜLTÜR GEZİSİ    
24 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 32          
25 Cumartesi            
26 Pazar            
27 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 2.YAZILILAR       16.TYT DENEME
28 Salı ZÜMRE TOPLANTISI 2.YAZILILAR   ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI - 7.AYT DENEME
29 Çarşamba ETÜTLER 2.YAZILILAR     ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI- 17.TYT DENEME
30 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 2.YAZILILAR   ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI- 8.AYT DENEME
31 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 33 2.YAZILILAR     ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
  Haziran OKUL PROGRAMI SINAVLAR 9.SINIFLAR 10.SINIFLAR 11.SINIFLAR 12.SINIFLAR
1 Cumartesi            
2 Pazar RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ
3 Pazartesi
4 Salı
5 Çarşamba
6 Perşembe
7 Cuma
8 Cumartesi
9 Pazar
10 Pazartesi İDARİ TOPLANTI 2.YAZILILAR     ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
11 Salı ZÜMRE TOPLANTISI 2.YAZILILAR     ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI -18.TYT DENEME
12 Çarşamba ETÜTLER    /   YAYIN KURULU TOPLANTISI 2.YAZILILAR     ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI 9.AYT DENEME
13 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI 2.YAZILILAR     ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI 19.TYT DENEME
14 Cuma HAFTALIK ÖĞRENCİ KARNESİ 34 2.YAZILILAR İNGİLİZCE DRAMA GÖSTERİSİ  ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI 10.AYT DENEME
15 Cumartesi            
16 Pazar            
17 Pazartesi İDARİ TOPLANTI       ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI - 20.TYT DENEME
18 Salı KADEME TOPLANTISI       ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI - 11.AYT DENEME
19 Çarşamba ETÜTLER    /   ARGE TOPLANTISI       ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI - 21.TYT DENEME
20 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI       ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI - 12. AYT DENEME
21 Cuma 2. DÖNEM SONU / 2. BÜLTEN ÇIKIŞ
22 Cumartesi            
23 Pazar            
24 Pazartesi İDARİ TOPLANTI       ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
25 Salı KADEME TOPLANTISI  / LİSE MEZUNİYETİ       ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
26 Çarşamba ETÜTLER / ORTAOKUL MEZUNİYETİ       ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
27 Perşembe KAMPÜS TOPLANTISI       ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
28 Cuma         ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMI
29 Cumartesi            
30 Pazar