Başarılarımız


8 HAZİRAN 2018
Step-Aerobik Yıldız Kızlar İstanbul Şampiyonası İstanbul Üçüncülüğü
Step-Aerobik Yıldız Kızlar İstanbul Şampiyonası İstanbul Üçüncülüğü ...
Devamı »
8 HAZİRAN 2018
Okçuluk Yıldız Erkekler İstanbul Şampiyonası İstanbul Üçüncülüğü
Okçuluk Yıldız Erkekler İstanbul Şampiyonası İstanbul Üçüncülüğü ...
Devamı »
8 HAZİRAN 2018
Okçuluk Minik Kızlar İstanbul Şampiyonası İstanbul Üçüncülüğü
Okçuluk Minik Kızlar İstanbul Şampiyonası İstanbul Üçüncülüğü ...
Devamı »
8 HAZİRAN 2018
Futsal Yıldız Erkekler Sarıyer Şampiyonası
Futsal Yıldız Erkekler Sarıyer Şampiyonası ...
Devamı »
8 HAZİRAN 2018
Basketbol A Genç Erkekler İstanbul Şampiyonası İstanbul İkinciliği
Basketbol A Genç Erkekler İstanbul Şampiyonası İstanbul İkinciliği ...
Devamı »
8 HAZİRAN 2018
Masa Tenisi Yıldız Erkekler Sarıyer Şampiyonası Türkiye Üçüncülüğü
Masa Tenisi Yıldız Erkekler Sarıyer Şampiyonası Türkiye Üçüncülüğü ...
Devamı »
8 HAZİRAN 2018
Atletizm 100M Engelli Genç Kızlar İstanbul Şampiyonası İstanbul İkinciliği
Atletizm 100M Engelli Genç Kızlar İstanbul Şampiyonası İstanbul İkinciliği ...
Devamı »
8 HAZİRAN 2018
Milli Eğitim Vakfı Fen Bilimleri Şenliği ve Proje Yarışması Türkiye Üçüncülüğü
Milli Eğitim Vakfı Fen Bilimleri Şenliği ve Proje Yarışması Türkiye Üçüncülüğü ...
Devamı »
8 HAZİRAN 2018
Bayrampaşa Belediyesi Mucize Fikirli Genç Beyinler Yarışması Türkiye İkinciliği
Bayrampaşa Belediyesi Mucize Fikirli Genç Beyinler Yarışması Türkiye İkinciliği ...
Devamı »
8 HAZİRAN 2018
Üsküdar Üniversitesi Bilim ve Fikir Yarışması İstanbul Mansiyon Ödülü
Üsküdar Üniversitesi Bilim ve Fikir Yarışması İstanbul Mansiyon Ödülü ...
Devamı »
8 HAZİRAN 2018
Üsküdar Üniversitesi Bilim ve Fikir Yarışması İstanbul Üçüncülüğü
Üsküdar Üniversitesi Bilim ve Fikir Yarışması İstanbul Üçüncülüğü ...
Devamı »
8 HAZİRAN 2018
Okul Sporları Satranç Turnuvası Takım İlçe İkinciliği
Okul Sporları Satranç Turnuvası Takım İlçe İkinciliği ...
Devamı »
8 HAZİRAN 2018
Okul Sporları Satranç Turnuvası Bireysel İlçe Üçüncülüğü
Okul Sporları Satranç Turnuvası Bireysel İlçe Üçüncülüğü ...
Devamı »
8 HAZİRAN 2018
Işık Okulları Satranç Turnuvası Takım İstanbul Dördüncülüğü
Işık Okulları Satranç Turnuvası Takım İstanbul Dördüncülüğü ...
Devamı »
8 HAZİRAN 2018
Daruşşafaka Okulları Satranç Turnuvası Takım İstanbul Üçüncülüğü
Daruşşafaka Okulları Satranç Turnuvası Takım İstanbul Üçüncülüğü ...
Devamı »
8 HAZİRAN 2018
Eskrim İstanbul Şampiyonası İstanbul Dördüncülüğü
Eskrim İstanbul Şampiyonası İstanbul Dördüncülüğü ...
Devamı »
8 HAZİRAN 2018
Fakir Bayburt Öykü Yarışması Türkiye Üçüncülüğü
Fakir Bayburt Öykü Yarışması Türkiye Üçüncülüğü ...
Devamı »
8 HAZİRAN 2018
Şener Özler Mahallem Konulu Yarışma İstanbul Birinciliği
Şener Özler Mahallem Konulu Yarışma İstanbul Birinciliği ...
Devamı »
14 MAYIS 2018
Yunanistan Volos Splash Turnuvası Dünya Üçüncülüğü
Yunanistan Volos Splash Turnuvası Dünya Üçüncülüğü ...
Devamı »
14 MAYIS 2018
Milli Eğitim Vakfı Fen Bilimleri Şenliği ve Proje Yarışması Türkiye Üçüncülüğü
Milli Eğitim Vakfı Fen Bilimleri Şenliği ve Proje Yarışması Türkiye Üçüncülüğü ...
Devamı »
14 MAYIS 2018
2017 Junior Picasso Dünya Üçüncülüğü
2017 Junior Picasso Dünya Üçüncülüğü ...
Devamı »
5 ŞUBAT 2018
Su Elçileri Eğitim ve Farkındalık Arttırma Teknik Destek Projesi Kapsamında Düzenlenen Resim Yarışmasında İlçe Birinciliği
Su Elçileri Eğitim ve Farkındalık Arttırma Teknik Destek Projesi Kapsamında Düzenlenen Resim Yarışmasında İlçe Birinciliği ...
Devamı »
5 ŞUBAT 2018
10 Kasım Atatürk'ü Anma Temalı Resim Yarışmasında İlçe İkinciliği
10 Kasım Atatürk'ü Anma Temalı Resim Yarışmasında İlçe İkinciliği ...
Devamı »
5 ŞUBAT 2018
19. Joy of Europe-Fine Arts Competition Resim Yarışmasında Dünya Üçüncülüğü
19. Joy of Europe-Fine Arts Competition Resim Yarışmasında Dünya Üçüncülüğü ...
Devamı »
5 ŞUBAT 2018
2017 Junior Picasso Çocuk Resim Yarışmasında Dünya Üçüncülüğü
2017 Junior Picasso Çocuk Resim Yarışmasında Dünya Üçüncülüğü ...
Devamı »
5 ŞUBAT 2018
Enerji Verimliliği Konulu Resim Yarışmasında İlçe Üçüncülüğü
Enerji Verimliliği Konulu Resim Yarışmasında İlçe Üçüncülüğü ...
Devamı »
5 ŞUBAT 2018
6 Ekim İstanbul'un Kurtuluşu Konulu Resim Yarışmasında İlçe İkinciliği
6 Ekim İstanbul'un Kurtuluşu Konulu Resim Yarışmasında İlçe İkinciliği ...
Devamı »
18 ARALIK 2017
Öğrencimiz Nil YÜZSEVEN'in Uluslararası Başarısı
1-A sınıfı öğrencimiz Nil YÜZSEVEN, 2017 yılı Uluslararası Junior PICASSO Çocuk Resim Yarışması'nda dünya üçüncülüğü ödülü kazanmıştır. Öğrenc ...
Devamı »
6 KASIM 2017
Öğrencimiz Nil Yüzseven'in Uluslararası Başarısı
Sırbistan'da düzenlenen ve tüm dünya çocuklarının katıldığı '19. Joy of Europe-Fine Arts Competition' resim yarışmasında 1-A sınıfı öğrencimiz Nil YÜZSEVEN 'Anne& ...
Devamı »
18 AĞUSTOS 2017
2017 TEOG - YEP Başarılarımız
2017 TEOG - YEP Başarılarımız ...
Devamı »