Etütler

 

Özel Mürüvvet Evyap Okullarında,

Öğrencilerimize, gün içerisinde yapılan dersleri değerlendirme, bir sonraki günün derslerine hazırlama, bilgilerini artırma, kazanımlarını pekiştirme ve verimli ders çalışma becerisi kazandırmak amacıyla, branş derslerine giren öğretmenleri nezaretinde etüt uygulamaları yapılmaktadır.

Etütler,  hafta içi 2 gün okul dersleri sonrasında 2 ders saati olarak belirlenmiştir. Öğrencilerimiz, ihtiyaç duydukları derslere göre bu etütlerden yararlanmaktadır.

Sınav haftalarında etütler ve destek kursları yapılmamaktadır.

Öğrencilerimizin, akademik ihtiyaçlarını karşılamak ve üniversite sınavlarına hazırlamak için   Cumartesi günleri  11 ve 12. Sınıf öğrencilerine, alan derslerinin tamamından 16.00 a kadar YGS/LYS  kursu verilmektedir.

Etüt programları sayesinde;

  • Öğrencilerimiz eksiklik hissettiği konularda tekrar ve soru çözme imkanı bulmaktadırlar.
  • Konu eksikliği yaşamayan öğrencilerimiz için pekiştirme ve konu temelini sağlamlaştırma imkânı sağlanmaktadır.
  • Öğretmen ile bire bir çalışma imkânı bulunmaktadır.
  • Öğrencilerimizin sınavlarının sonuçlarına göre eksik oldukları kazanımları telafi etme imkânı sağlanmaktadır.
  • Okula gelemediğinde öğrenemediği konuyu telafi etme imkânı bulmaktadır.

 

Haftalık etüt listemiz aşağıda yer almaktadır.

ETÜT TARİHİ ÖĞRENCİ ADI SINIFI ETÜT ALDIĞI DERS
1.DERS/ ÖĞR ADI 2.DERS/ÖĞR ADI
18.04.2017 Emine Aybak 9C            Elif  Gündüz  
18.04.2017 Emre Karadeniz 9C            Elif  Gündüz  
18.04.2017 Gökay Olçun 9C            Elif  Gündüz  
18.04.2017 Emir Karaduman 9C            Elif  Gündüz  
18.04.2017 Kerem Ceylan 9C            Elif  Gündüz  
18.04.2017 Ömer Akman  9C            Elif  Gündüz  
18.04.2017 Arda Mutlu  9C            Elif  Gündüz  
18.04.2017 Sudenur Bağış 9C            Elif  Gündüz  
18.04.2017 Emir Fatih Özcan 9B            Elif  Gündüz  
18.04.2017 Emre Turgut 9B            Elif  Gündüz  
18.04.2017 Simay Yücel 9B            Elif  Gündüz  
18.04.2017 Pınaz Zeybek 9B            Elif  Gündüz  
18.04.2017 Batu Yavuzdoğan 9B            Elif  Gündüz  
18.04.2017 Ege Kaynak 9B            Elif  Gündüz  
18.04.2017 Görkem Kartav 9B            Elif  Gündüz  
18.04.2017 Melikşah Çalışkan 9A              Elif  Gündüz
18.04.2017 Ali Emre Hayırlıoğlu 9A              Elif  Gündüz
18.04.2017 Alperen Topoğlu 9A              Elif  Gündüz
18.04.2017 Doğa Dalgıç 9A              Elif  Gündüz
18.04.2017 Duru Çelik 9A              Elif  Gündüz
18.04.2017               Bahar Yıldız 9A              Elif  Gündüz
18.04.2017             Sueda Demiral 9A              Elif  Gündüz
18.04.2017        Berke Kerem Kayıkçı 9A              Elif  Gündüz
18.04.2017             Sude İnceler 9A              Elif  Gündüz
18.04.2017              Beyza Elibol 9A              Elif  Gündüz
18.04.2017 İrem Sultan Çapalar 9/B Hilal Kılıç  
18.04.2017 Emir Ali Yıldız 9/B Hilal Kılıç  
18.04.2017 Ekin Hepson 9/C Hilal Kılıç  
18.04.2017 Birsu Bulut 9/C Hilal Kılıç  
18.04.2017 Sara Ayan 9/B   Hilal Kılıç
18.04.2017 Sude İnceler 9/A   Hilal Kılıç
18.04.2017 Beyza Elibol 9/A   Hilal Kılıç
18.04.2017 Çelik Ege ERMAN 10A Esra ÖZDEMİR-MAT  
18.04.2017 Ayça AYTEKİN 10A Esra ÖZDEMİR-MAT  
18.04.2017  Sena BAYRAM 10A Esra ÖZDEMİR-MAT  
18.04.2017 Almila ÖZDEMİR 10C   Esra ÖZDEMİR-MAT
18.04.2017 Yasemin YALÇINKAYA 10C   Esra ÖZDEMİR-MAT
18.04.2017 Deniz T.  9B İNGİLİZCE -BURCU O.  
18.04.2017 İlker Bakioğlu 9B İNGİLİZCE -BURCU O.  
18.04.2017 Ömer Pulatoğlu 9B İNGİLİZCE -BURCU O.  
18.04.2017 Arda Eğnirli 9B İNGİLİZCE -BURCU O.  
18.04.2017 Selçuk May 9A İNGİLİZCE -BURCU O.  
18.04.2017 Arda Orak 9A İNGİLİZCE -BURCU O.  
18.04.2017 Berke Kayıkçı 9A İNGİLİZCE -BURCU O.  
18.04.2017 Berke Batı 9A İNGİLİZCE -BURCU O.  
18.04.2017 Aden Duru Çelik  9A İNGİLİZCE -BURCU O.  
18.04.2017 Doğa Dalgıç  9A İNGİLİZCE -BURCU O.  
18.04.2017 Ege Özen  9A İNGİLİZCE -BURCU O.  
18.04.2017 Sude İnceler 9A İNGİLİZCE -BURCU O.  
18.04.2017 Beyza Elibol  9A İNGİLİZCE -BURCU O.  
18.04.2017 Alperen Topoğlu  9A İNGİLİZCE -BURCU O.  
18.04.2017 Bahar Yıldız 9A İNGİLİZCE -BURCU O.  
18.04.2017 Ali Emre Hayıroğlu 9A İNGİLİZCE -BURCU O.  
18.04.2017 Melikşah Çalışkan  9A İNGİLİZCE -BURCU O.  
18.04.2017 İREM ÇATALTEPE 10/C SİNEM ÜNAL-EDB  
18.04.2017 BERKE BATI 9/A   SİNEM ÜNAL-EDB
18.04.2017 SİNAN AKMAN 9/A   SİNEM ÜNAL-EDB
18.04.2017 ZEYNEP KEKEZOĞLU 11C MATEMATİK/
BEYTAS YILDIRIM
 
18.04.2017 ORHAN CAN BÜYÜKLÜOĞLU 11C MATEMATİK/
BEYTAS YILDIRIM
 
18.04.2017  İDİL PLATEU 11C MATEMATİK/
BEYTAS YILDIRIM
 
18.04.2017 SÜMEYYE NUR ŞAHİN 11C MATEMATİK/
BEYTAS YILDIRIM
 
18.04.2017 RUMEYSA BALKAYA 11C MATEMATİK/
BEYTAS YILDIRIM
 
18.04.2017 SENA NUR ÇAKMAK 11C MATEMATİK/
BEYTAS YILDIRIM
 
18.04.2017 OĞUZHAN HAVA 11/B TÜRKÇE /
 ECE AYGÜN 
 
18.04.2017 MERT DOĞAN ŞİŞMAN 11/B   TÜRKÇE /
 ECE AYGÜN 
18.04.2017 CİHANGİR ÖZTAŞ 11/B TÜRKÇE /
 ECE AYGÜN 
 
18.04.2017 ERMAN ENES YILMAZ 11/A   TÜRKÇE /
 ECE AYGÜN 
18.04.2017 KAAN CEDETAŞ 12-A BİYOLOJİ/NURGÜL ÜZER  
18.04.2017 ALPEREN ÜNLÜ 12 -A BİYOLOJİ/NURGÜL ÜZER  
18.04.2017 LALE ÖZTÜRK 11B MATEMATİK/
ENİS TOKTAŞ
 
18.04.2017 OĞUZHAN HAVA 11B   MATEMATİK/
ENİS TOKTAŞ
18.04.2017 MERT DOĞAN ŞİŞMAN 11B   MATEMATİK/
ENİS TOKTAŞ
18.04.2017 AYÇA YILMAZER 11B   MATEMATİK/
ENİS TOKTAŞ