Etütler
Etütler

 

Özel Mürüvvet Evyap Koleji ve Fen Lisesi’nde,

Öğrencilerimize, gün içerisinde yapılan dersleri değerlendirme, bir sonraki günün derslerine hazırlama, bilgilerini artırma, kazanımlarını pekiştirme ve verimli ders çalışma becerisi kazandırmak amacıyla, branş derslerine giren öğretmenlerince  etüt uygulamaları yapılmaktadır.

Etütler,  sınavların olmadığı her Perşembe günü  okul dersleri sonrasında (15.50 -16.30 ve 16.40 -17.20)  2 ders saati olarak belirlenmiştir. Öğrencilerimiz, ihtiyaç duydukları derslere göre bu etütlerden yararlanmaktadır. Etüt almak istedikleri dersin öğretmenine 1 gün önceden taleplerini iletmeleri önemlidir.

Sınav haftalarında etütler ve destek kursları yapılmamaktadır.

Öğrencilerimizin, akademik ihtiyaçlarını karşılamak ve üniversite sınavlarına hazırlamak için cumartesi günleri 11 ve 12. sınıf öğrencilerine, alan derslerinin tamamından üniversite hazırlık kursu da verilmektedir.

 

Etüt programları sayesinde;

•Öğrencilerimiz eksiklik hissettiği konularda tekrar ve soru çözme imkânı bulmaktadırlar.

•Konu eksikliği yaşamayan öğrencilerimiz için pekiştirme ve konu temelini sağlamlaştırma imkânı sağlanmaktadır.

•Öğretmen ile bire bir çalışma imkânı bulunmaktadır.

•Öğrencilerimizin sınavlarının sonuçlarına göre eksik oldukları kazanımları telafi etme imkânı sağlanmaktadır.

•Okula gelemediğinde öğrenemediği konuyu telafi etme imkânı bulmaktadır.

 

 

Haftalık etüt listemiz aşağıda yer almaktadır.

ETÜT TARİHİ ÖĞRENCİ ADI SINIFI ETÜT ALDIĞI DERS
1.DERS / Öğretmeni  2.DERS / Öğretmeni 
12.12.2018 DOĞA LEBLEBİCİ 9 FEN-A   MATEMATİK  / Erdem ÖZKAYA
12.12.2018 SEHER DİLARA KALKAN 9 FEN-A   MATEMATİK  / Erdem ÖZKAYA
12.12.2018 DENİZ KENDİR 9 FEN-A   MATEMATİK  / Erdem ÖZKAYA
12.12.2018 MERVE İNCEL 9 FEN-A   MATEMATİK  / Erdem ÖZKAYA
12.12.2018 UYGAR KARADAĞ 10FENB Coğrafya / Fatma ÜNAL  
12.12.2018 EDA MUSLU 10FENB Coğrafya / Fatma ÜNAL  
12.12.2018 İKRANUR ÖZDEMİR 10FEN B Coğrafya / Fatma ÜNAL  
12.12.2018 YAĞIZ ALP GÜN 9FENA   Coğrafya / Fatma ÜNAL
12.12.2018 EGE ÇAN 9FENA   Coğrafya / Fatma ÜNAL
12.12.2018 OZAN TEMREN 9FENA   Coğrafya / Fatma ÜNAL
12.12.2018 RANA ÇETİN 9 Fen A  EDEBİYAT/SİNEM ÜNAL BAŞDAL  
12.12.2018 DOĞA LEBLEBİCİ 9 Fen A  EDEBİYAT/SİNEM ÜNAL BAŞDAL  
12.12.2018 DİLARA KALKAN  9 Fen A  EDEBİYAT/SİNEM ÜNAL BAŞDAL  
12.12.2018 EFE ÜSTÜN 9 Fen A  EDEBİYAT/SİNEM ÜNAL BAŞDAL  
12.12.2018 OKAN ÖZANT 9 Fen A  EDEBİYAT/SİNEM ÜNAL BAŞDAL  
12.12.2018 OZAN TEMREN 9 Fen A  EDEBİYAT/SİNEM ÜNAL BAŞDAL  
12.12.2018 SÜMEYRA TEMİZ 9 Fen A  EDEBİYAT/SİNEM ÜNAL BAŞDAL  
12.12.2018 DENİZ KENDİR 9 Fen A  EDEBİYAT/SİNEM ÜNAL BAŞDAL  
12.12.2018 CEYLİN İNANDI 9 Fen A  EDEBİYAT/SİNEM ÜNAL BAŞDAL  
12.12.2018 ROZERİN AYDIN  9 Fen A  EDEBİYAT/SİNEM ÜNAL BAŞDAL  
12.12.2018 MİNA ZEYNEP ÖZGEL 9 Fen A  EDEBİYAT/SİNEM ÜNAL BAŞDAL  
12.12.2018 AHMET EMRE BİNGÖL 10FA NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
12.12.2018 ALİ FURKAN AYRIÇ 10FA NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
12.12.2018 ALYA AYDIN 10FA NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
12.12.2018 BAŞAK KÜÇÜKBİRİNCİ 10FA NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
12.12.2018 BENGÜ SENA ERDEM  10FA NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
12.12.2018 CEYDA CEREN ESKİ 10FA NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
12.12.2018 DAMLA ALTAN 10FA NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
12.12.2018 EREN GÜLERYÜZ 10FA NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
12.12.2018 ERSUN ERDİNÇ 10FA NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
12.12.2018 EYÜP ÇAĞATAY KÜLÜM 10FA NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
12.12.2018 FATİH SARSILMAZ 10FA NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
12.12.2018 FATMA ZEHRA TEKNECİ 10FA NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
12.12.2018 İREM SUDE İKİNCİ 10FA NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
12.12.2018 KERİM AlPER KABO 10FA NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
12.12.2018 MEHMET AKİF LAMBACI 10FA NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
12.12.2018 TOLGA ŞEKERCİ 10FA NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
12.12.2018 YAĞIZ KOCAMAN 10FA NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
12.12.2018 YUSUF BERA TOPAL 10FA NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ   
12.12.2018 EDA MUSLU 10FB   NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ 
12.12.2018 İKRANUR ÖZDEMİR 10FB   NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ 
12.12.2018       SİMAY ETLEÇ 10FB   NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ 
12.12.2018 GÜLCE DURU ESMER 10FB   NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ 
12.12.2018 SİMAY TÜRKEROĞLU 10FB   NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ 
12.12.2018 EYLÜL UMAY TAPSIZ 10FB   NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ 
12.12.2018 EYLÜL KÜÇÜKBİRİNCİ 10FB   NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ 
12.12.2018 İPEK AKKUŞ 10FB   NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ 
12.12.2018 BEDİ KAĞAN GÖZÜ 10FB   NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ 
12.12.2018 ALP ARİF ATA ARİFOĞLU 10FB   NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ 
12.12.2018 DORUK MOLLAOĞLU 10FB   NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ 
12.12.2018 BORA ACAR 10FB   NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ 
12.12.2018 UYGAR KARADAĞ 10FB   NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ 
12.12.2018 EYLÜL TÜZ 10FB   NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ 
12.12.2018 İLİM BORAN 10FB   NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ 
12.12.2018 ENES KORKMAZ 10FB   NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ 
12.12.2018 ALİ BERKE KELEŞ 10FB   NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ 
12.12.2018 KEREM MUSLUOĞLU 10FB   NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ 
12.12.2018 KAYRA BÜYÜKLÜ 10FB   NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ 
12.12.2018 SİMAY ETLEÇ 10FENB MATEMATİK\ BEYTAS YILDIRIM  
12.12.2018 EYLÜL KÜÇÜK İRİNCİ 10FENB MATEMATİK\ BEYTAS YILDIRIM  
12.12.2018 KAYRA BÜUÜKLÜ 10FENB MATEMATİK\ BEYTAS YILDIRIM  
12.12.2018 BORA ACAR 10FENB MATEMATİK\ BEYTAS YILDIRIM  
12.12.2018 DORUK MOLLAOĞLU 10FENB MATEMATİK\ BEYTAS YILDIRIM  
12.12.2018 İLİM BORAN 10FENB MATEMATİK\ BEYTAS YILDIRIM  
12.12.2018 EYLÜL TÜZ 10FENB MATEMATİK\ BEYTAS YILDIRIM  
12.12.2018 ALİ BERKE KELEŞ 10FENB MATEMATİK\ BEYTAS YILDIRIM  
12.12.2018 KEREM MUSLUOĞLU 10FENB MATEMATİK\ BEYTAS YILDIRIM  
12.12.2018 ENES KORKMAZ 10FENB MATEMATİK\ BEYTAS YILDIRIM  
12.12.2018 ALYA AYDIN 10FENA MATEMATİK\ BEYTAS YILDIRIM