Veli Görüşme Saatleri
ORTAOKUL VELİ TOPLANTILARI
24 Eylül 2016 Cumartesi
12 Kasım 2016 Cumartesi - 13 Kasım 2016 Pazar
8 Nisan 2017 Cumartesi - 9 Nisan 2017 Pazar

 

 

  BRANŞ ÖĞRETMEN YARIM GÜN GÜN DERS ¾SAATLERİ
1 YAVUZ  YAZAR MATEMATİK PAZARTESİ Ö. SONRA PERŞEMBE 3. 4. DERS SAATLERİ
2 MELAHAT YAMAN MATEMATİK     ÇARŞAMBA 5. 6. DERS SAATLERİ
3 ÖZGE SARI MATEMATİK PERŞEMBE Ö. SONRA SALI 5. 6. DERS SAATLERİ
4 MEHTAP KÜÇÜKAKYÜZ MATEMATİK     CUMA 3. 4. DERS SAATLERİ
5 BENAN TOMBUL MATEMATİK     CUMA 1. 2. DERS SAATLERİ
6 MUSA  YAMAN FEN  BİLİMLERİ     PAZARTESİ 3. 4. DERS SAATLERİ
7 SEZGİ DEMİRAĞ FEN  BİLİMLERİ     CUMA 1. 2. DERS SAATLERİ
8 KÜBRA ULUSOY FEN  BİLİMLERİ PERŞEMBE Ö. SONRA ÇARŞAMBA 7. 8. DERS SAATLERİ
9 BİLGE CEREN ÇALIŞICI FEN  BİLİMLERİ PAZARTESİ Ö. SONRA ÇARŞAMBA 3. 4. DERS SAATLERİ
10 DENİZ ÖZKAN KIZIL TÜRKÇE     CUMA 1. 2. DERS SAATLERİ
11 ÖZGÜL  OKTAY TÜRKÇE PERŞEMBE Ö. SONRA SALI 7. 8. DERS SAATLERİ
12 MEHMED AKİF ÜZMER TÜRKÇE PERŞEMBE Ö. SONRA ÇARŞAMBA 7. 8. DERS SAATLERİ
13 TUĞBA BAŞARAN TÜRKÇE     SALI 4. 5. DERS SAATLERİ
14 ARZU  AYDIN ATALAY SOSYAL  BİLGİLER     ÇARŞAMBA 4. 5. DERS SAATLERİ
15 ESRA ERÇİN SOSYAL  BİLGİLER PERŞEMBE Ö. SONRA ÇARŞAMBA 4. 5. DERS SAATLERİ
16 SOSYAL B. ÖĞRETMENİ SOSYAL BİLGİLER     CUMA 7. 8. DERS SAATLERİ
17 ÖMER KARADAYI DİN  KÜLTÜRÜ VE  AHLAK  BİL.     ÇARŞAMBA 1. 2. DERS SAATLERİ
18 İSMAİL SEVİLİ DİN  KÜLTÜRÜ VE  AHLAK  BİL.     PAZARTESİ 1. 2. DERS SAATLERİ
19 DOĞAN  AYDOĞAN İNGİLİZCE     PERŞEMBE 3. 4. DERS SAATLERİ
20 NAZLI SEZA ÇANKAYA iNGİLİZCE     CUMA 1. 2. DERS SAATLERİ
21 NAZLI ÇİL iNGİLİZCE PERŞEMBE Ö. SONRA ÇARŞAMBA 1. 2. DERS SAATLERİ
22 MELEK ŞENER iNGİLİZCE     PERŞEMBE 1. 2. DERS SAATLERİ
23 BANU TÜBELER iNGİLİZCE     CUMA 7. 8. DERS SAATLERİ
24 GÜLÇİN ÇETİNDAĞ İNGİLİZCE     PAZARTESİ 1. 2. DERS SAATLERİ
25 GÜLÇİN TAR İSPANYOLCA     PERŞEMBE 1. 2. DERS SAATLERİ
26 SALİH DEMİRAY İSPANYOLCA     SALI 3.4. DERS SAATLERİ
27 GÖZDE  BİNGÖL BEDEN  EĞİTİMİ     CUMA 7. 8. DERS SAATLERİ
28 GÜNEŞ  KARACEVİZ BEDEN  EĞİTİMİ     CUMA 1. 2. DERS SAATLERİ
29 MUSTAFA  ERSEN MÜZİK     PAZARTESİ 1. 2. DERS SAATLERİ
30 MUSTAFA  GÜZEL MÜZİK     PERŞEMBE 1. 2. DERS SAATLERİ
31 BİGE  ÖNER MÜZİK     ÇARŞAMBA 1. 2. DERS SAATLERİ
32 ÖMER KAHRAMAN ÖZÇELİK GÖRSEL SANATLAR     SALI 4. DERS ve CUMA 3. DERS SAATLERİ
33 AYŞENUR ÖĞRETİCİ GÖRSEL SANATLAR     SALI 4. DERS ve CUMA 3. DERS SAATLERİ
34 MELİKE ALTINBAĞA BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ     ÇARŞAMBA 6. 7. DERS SAATLERİ