Veli Görüşme Saatleri
SIRA NO AD SOYAD ÜNVANI VELİ GÖRÜŞME SAATİ ŞUBE
1 CEMAL KÜMÜŞTAŞ TÜRKÇE Perşembe 1. ve 2. saat 5A,5B,5C,5D,5E
2 MEHMED AKİF ÜZMER TÜRKÇE Çarşamba 5. ve 6. saat 6A,6B,6C,6D,6E
3 DENİZ ÖZKAN KIZIL TÜRKÇE Salı 3. ve 4. saat 7A,7B,7C,7D,7E
4 ÖZGÜL  OKTAY TÜRKÇE Çarşamba 1. ve 2. saat 8A,8B,8C,8D,8E
5 BENAN TOMBUL MATEMATİK Pazartesi 7. ve 8. saat 5C,5D,5E,6D,6E
6 ÖZGE SARI MATEMATİK Çarşamba 1. ve 2. saat 5A,5B,6A,6B,6C
7 MEHTAP KÜÇÜKAKYÜZ MATEMATİK Perşembe 7.ve 8. saat 7A,7B,7C,7D,7E
8 YAVUZ  YAZAR MATEMATİK Salı 3. ve 4. saat 8A,8B
9 İBRAHİM HAKKI ERECAN MATEMATİK Salı 5. ve 6. saat 8C,8D,8E
10 GÜLÇİN ÇETİNDAĞ İNGİLİZCE Perşembe 1. ve 2. saat 5A,5D,5E
11 SİMLA ŞEN AKGÜN iNGİLİZCE Çarşamba 3. ve 4. saat 5C,7A,7B
12 NAZLI ÇİL iNGİLİZCE Perşembe 1.ve 2. saat 6A,6B,6C
13 YUNUS PÜRÇEK iNGİLİZCE Çarşamba 1. ve 2. saat 5B,6D,6E
14 MELEK ŞENER iNGİLİZCE Çarşamba 5. ve 6. saat 7B,8C,8D,8E
15 MUSTAFA BAYBARA iNGİLİZCE Cuma 6. ve 8. saat 7C,7D,7E
16 DOĞAN  AYDOĞAN İNGİLİZCE  Cuma 1. ve 2. saat 8A,8B
17 GÜLÇİN TAR İSPANYOLCA Çarşamba 1. ve 2. saat 5A,5B,5C,5D,5E,6A,6B,6C,6D,6E,8A,8B,8C,8D,8E
18 BİLGE CEREN ÇALIŞICI FEN  BİLİMLERİ Salı 5. ve 6. saat 5A,5B,5C,5D,5E
19 KÜBRA ULUSOY FEN  BİLİMLERİ Çarşamba 7. ve 8. saat 6A,6B,6C,6D,6E
20 MUSA  YAMAN FEN  BİLİMLERİ Cuma 5. ve 6. saat 7A,7B,7C,7D,7E
21 İLYAS DOLMA FEN  BİLİMLERİ Cuma 5. ve 6. saat 8A,8B,8C,8D,8E
22 ARZU  AYDIN ATALAY SOSYAL  BİLGİLER Perşembe 2. ve 3. saat 5A,5B,5C,7A,7B,7C,7D
23 EYÜP KELEŞ SOSYAL  BİLGİLER Cuma 1. ve 2. saat 5D,5E,6A,6B,6C,6D,6E
24 ESRA ERÇİN SOSYAL  BİLGİLER  Salı 2. ve 3. saat 7E,8A,8B,8C,8D,8E
25 YILMAZ ASLAN GÖRSEL SANATLAR Çarşamba 6. saat 5A,5B,5C,5D,5E,6A,6B,6C,6D,6E,7A,7B,7C,7D,7E
26 AYŞENUR ÖĞRETİCİ GÖRSEL SANATLAR Çarşamba 6. saat 5A,5B,5C,5D,5E,6A,6B,6C,6D,6E,7A,7B,7C,7D,7E
27 BEHİYE YILMAZ GÖRSEL SANATLAR Çarşamba 6. saat 5A,5B,5C,5D,5E,6A,6B,6C,6D,6E,7A,7B,7C,7D,7E,8A,8B,8C,8D,8E
28 MUSTAFA  ERSEN MÜZİK Pazartesi 6. saat 5A,5B,5C,5D,5E,6A,6B,6C,6D,6E,7A,7B,7C,7D,7E,8A,8B,8C
29 MUSTAFA  GÜZEL MÜZİK Pazartesi 6. saat 5A,5B,5C,5D,5E,6A,6B,6C,6D,6E,7A,7B,7C,7D,7E
30 BİGE  ÖNER MÜZİK Pazartesi 6. saat 5A,5B,5C,5D,5E,6A,6B,6C,6D,6E,7A,7B,7C,7D,7E
31 HEDİYE ŞULE GÜNER MÜZİK Pazartesi 5. saat 5A,5B,5C,5D,5E,6A,6B,6C,6D,6E,7A,7B,7C,7D,7E,8D,8E
32 GÖZDE  BİNGÖL BEDEN  EĞİTİMİ Pazartesi 2. saat 5A,5B,5C,5D,5E,6A,6B,6C,8E
33 GÜNEŞ  KARACEVİZ BEDEN  EĞİTİMİ Perşembe 4. saat 7A,7B,7C,7D,8A,8B,8C,8D
34 MELİKE ALTINBAĞA BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ Cuma 2. saat 5A,5B,5C,5D,5E,6A,6B,6C,6D,6E
35 MÜSLİM ADIGÜZEL DİN KAB Çarşamba 1. ve 2. saat 5A,5B,5C,5D,5E,7A,7B,7C,7D,7E
36 ÖMER KARADAYI DİN  KÜLTÜRÜ VE  AHLAK  BİL. Perşembe 3. ve 4. saat 6A,6B,6C,6D,6E,8A,8B,8C,8D,8E