eTwinning; Avrupa’daki okullar ile iletişim kurmak, iş birliği yapmak, projeler geliştirmek ve paylaşmak için oluşturulmuş bir topluluktur. Öğretmen ve öğrenci gelişimlerini önemsemekten ve bu topluluğun bir parçası olmaktan gurur duymaktayız. Ortaokul İspanyolca Öğretmenimiz FATMA SEMA BARTINLI proje ortağı olarak katıldığı SDG 2030 projesinde Uluslararası Proje Kayıt Belgesini edinmiştir. Bu süreçte 5, 6 ve 7.sınıf öğrencilerimizin çalışmaları hız kesmeden devam etmektedir. 6.sınıf öğrencilerimizden Ziya Zülfikar, Ece Yalçın, Ayşe Duru Berberoğlu, Begüm Güzel ve Defne Dere kendi grup çalışmalarını İspanyolca ve İngilizce dillerinde anlatmak, kültürlerarası etkileşimi güçlendirmek ve daha iyi bir dünya için farkındalık kazandırmak adına 18 Şubat 2021 tarihinde İspanya’daki ortak okulumuz CEIP FRANCISCO DE VITORIA ile yapılacak olan çevrim içi toplantıya hazırlanmaktadırlar.
Öğrencilerimize çalışmalarında başarılar diler, küresel problemlerin azalması için projede yer alan öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.

eTwinning SDG 2030

eTwinning is a community created to communicate, collaborate, develop, and share projects with schools in Europe. We are proud to care about teacher and student development and to be a part of this community.Our Secondary School Spanish Teacher FATMA SEMA BARTINLI has obtained the International Project Registration Certificate in the SDG 2030 project, which she participated as a project partner. In this process, our 5th, 6th and 7th grade students continue their studies without slowing down. Our 6th grade students Ziya Zülfikar, Ece Yalçın, Ayşe Duru Berberoğlu, Begüm Güzel and Defne Dere are getting prepared for an online meeting with our partner school CEIP FRANCISCO DE VITORIA in Spain on February 18, 2021 to explain their group work in Spanish and English, strengthen their intercultural communication and raise awareness for a better world. We wish success to our students in their studies and congratulate our teachers and students who have taken part in the project to reduce global problems.