Akademik Takvim
  EYLÜL - 2019 OKUL PROGRAMI ANAOKULU İLKOKUL
1 Pazar      
2 Pazartesi 2019-2020 SEMİNER DÖNEMİ VELİ-ÖĞRETMEN BİREYSEL TANIŞMA TOPLANTISI  VELİ-ÖĞRETMEN BİREYSEL TANIŞMA TOPLANTISI 
3 Salı 2019-2020 SEMİNER DÖNEMİ VELİ-ÖĞRETMEN BİREYSEL TANIŞMA TOPLANTISI  VELİ-ÖĞRETMEN BİREYSEL TANIŞMA TOPLANTISI 
4 Çarşamba 2019-2020 SEMİNER DÖNEMİ VELİ-ÖĞRETMEN BİREYSEL TANIŞMA TOPLANTISI  VELİ-ÖĞRETMEN BİREYSEL TANIŞMA TOPLANTISI 
5 Perşembe 2019-2020 SEMİNER DÖNEMİ ORTANTASYON PROGRAMI 1. SINIFLAR ORYANTASYON PROGRAMI
6 Cuma 2019-2020 SEMİNER DÖNEMİ    
7 Cumartesi  
8 Pazar  
9 Pazartesi 1.  DÖNEM  BAŞLANGICI
10 Salı KADEME TOPLANTISI    
11 Çarşamba      
12 Perşembe      
13 Cuma      
14 Cumartesi  
15 Pazar  
16 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
17 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI    
18 Çarşamba      
19 Perşembe      
20 Cuma      
21 Cumartesi      
22 Pazar  
23 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
24 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI   2.SINIFLAR ATATÜRK ARBORATUM GEZİSİ
25 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI    
26 Perşembe     3. SINIFLAR İLLÜZYON MÜZESİ GEZİSİ
27 Cuma      
28 Cumartesi GENEL TANIŞMA  TOPLANTISI    
29 Pazar      
30 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
  EKİM - 2019 OKUL PROGRAMI ANAOKULU İLKOKUL
1 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI Dünya Çocuk Günü Etkinliği 2. SINIFLAR SULTANGAZİ HALK EKMEK GEZİSİ 
2 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI    
3 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR TARİHİ YARIMADA GEZİSİ
4 Cuma   Hayvanları Koruma Günü  Etkinliği  
5 Cumartesi      
6 Pazar      
7 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
8 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI    
9 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI   3. SINIFLAR DOLMABAHÇE MÜZESİ GEZİSİ
10 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR 1. DENEME
11 Cuma      
12 Cumartesi      
13 Pazar      
14 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
15 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI    
16 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI    
17 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI    
18 Cuma      
19 Cumartesi      
20 Pazar      
21 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
22 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI    
23 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI    
24 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR FETİH MÜZESİ FLORYA ATATÜRK KÖŞKÜ GEZİSİ
25 Cuma   PDR VELİ SEMİNERİ-ÇOCUKLARIMIZ BÜYÜRKEN PDR VELİ SEMİNERİ-ÇOCUKLARIMIZ BÜYÜRKEN
26 Cumartesi      
27 Pazar      
28 Pazartesi   CUMHURİYET BAYRAMI KIRMIZI-BEYAZ GÜNÜ  
29 Salı 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI
30 Çarşamba      
31 Perşembe   Sinema Gezisi  
  KASIM - 2019 OKUL PROGRAMI ANAOKULU İLKOKUL
1 Cuma   Kızılay Haftası  
2 Cumartesi IŞIKKENT EĞİTİM KAMPÜSÜ "DUVARLARIN GİZLİ DİLİ" PYP GÖRÜNÜR ÖĞRENME KONFERANSI
3 Pazar
4 Pazartesi KADEME TOPLANTISI   4. SINIFLAR TÜRKÇE 1. YAZILI
5 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI Florya ATATÜRK Köşkü Gezisi 3. SINIFLAR KIDZANIA GEZİSİ          4. SINIFLAR  DİN 1. YAZILI
6 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR FEN 1. YAZILI  2.SINIFLAR SARIYER BELEDİYESİ GEZİSİ
7 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI Sonbahar Etkinliği / Sarı Günü 4. SINIFLAR İNSAN HAKLARI 1. YAZILI
8 Cuma     4. SINIFLAR İNGİLİZCE 1. YAZILI
9 Cumartesi      
10 Pazar      
11 Pazartesi KADEME TOPLANTISI ATATÜRK Haftası 4. SINIFLAR MATEMATİK 1. YAZILI
12 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI Uçurtma Müzesi Gezisi                                         Anaokulu-1.Sınıflar Tiyatro 4. SINIFLAR TRAFİK 1. YAZILI    2. SINIFLAR İSTANBUL ARA GÜLER RESİM SERGİSİ
13 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR SOSYAL 1. YAZILI
14 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR 2. DENEME
15 Cuma      
16 Cumartesi      
17 Pazar OKUL PROGRAMI ANAOKULU İLKOKUL
18 Pazartesi 1. DÖNEM ARA TATİL
19 Salı
20 Çarşamba
21 Perşembe
22 Cuma
23 Cumartesi ÖĞRETMENLER İÇİN FİNLANDİYA EĞİTİM SİSTEMİ SEMİNERİ
24 Pazar      
25 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
26 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI    
27 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR DOLMABAHÇE,DENİZCİLİK MÜZESİ GEZİSİ
28 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI PDR SEMİNERİ-BEDENİMİ TANIYORUM PDR SEMİNERİ-BEDENİMİ TANIYORUM
29 Cuma      
30 Cumartesi İLKOKUL 2.-3.-4. SINIFLAR VELİ TOPLANTISI
  ARALIK - 2019 OKUL PROGRAMI ANAOKULU İLKOKUL
1 Pazar      
2 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
3 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI    
4 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI    
5 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI    
6 Cuma      
7 Cumartesi      
8 Pazar      
9 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
10 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası   
11 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI    
12 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI    
13 Cuma     4. SINIFLAR BOWLING GEZİSİ
14 Cumartesi ANAOKULU-İLKOKUL 1.SINIFLAR VELİ TOPLANTISI
15 Pazar      
16 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
17 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI Tutum Yatırım ve Yerli Malı Haftası  
18 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI    
19 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI   3. SINIFLAR MİNİATÜRK ve PANAROMA GEZİSİ
20 Cuma      
21 Cumartesi      
22 Pazar      
23 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
24 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI 4. Sınıflar İngilizce Tiyatro Etkinliği 2. SINIFLAR FLORYA AKVARYUM GEZİSİ
25 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI  3. Sınıflar İnglizce Tiyatro Etkinliği                               PDR SEMİNERİ-ZORBALIK ÜZERİNE SÖYLEŞİ PDR SEMİNERİ-ZORBALIK ÜZERİNE SÖYLEŞİ
26 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR 3. DENEME
27 Cuma     4. SINIFLAR HARBİYE ASKERİ MÜZESİ
28 Cumartesi IB-PYP ÖĞRETMEN ÇALIŞTAYI
29 Pazar      
30 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
31 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI Yeni Yıl Kostüm Partisi  
  OCAK - 2020 OKUL PROGRAMI ANAOKULU İLKOKUL
1 Çarşamba YILBAŞI  TATİLİ
2 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR TÜRKÇE 2. YAZILI
3 Cuma     4. SINIFLAR DİN 2. YAZILI
4 Cumartesi      
5 Pazar      
6 Pazartesi KADEME TOPLANTISI   4. SINIFLAR FEN 2. YAZILI
7 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI   4. SINIFLAR İNSAN HAKLARI 2. YAZILI
8 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR İNGİLİZCE 2. YAZILI    NEZAHAT GÖKYİĞİT GEZİSİ
9 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR MATEMATİK 2. YAZILI
10 Cuma     4. SINIFLAR TRAFİK 2. YAZILI
11 Cumartesi      
12 Pazar      
13 Pazartesi KADEME TOPLANTISI
ÖĞRENCİ PORTFOLYO SUNUMU
ÖĞRENCİ PORTFOLYO SUNUMU 3. SINIFLAR 1. DENEME SINAVI         4. SINIFLAR SOSYAL 2. YAZILI
14 Salı ÖĞRENCİ PORTFOLYO SUNUMU Enerji Tasarrufu Haftası
ÖĞRENCİ PORTFOLYO SUNUMU
4. SINIFLAR 4. DENEME
ÖĞRENCİ PORTFOLYO SUNUMU
15 Çarşamba ÖĞRENCİ PORTFOLYO SUNUMU PDR SEMİNERİ-ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE KARŞILAŞILAN GENEL PROBLEMLER 1 3.- 4. SINIFLAR SİNEMA GEZİSİ     PDR SEMİNERİ-ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE KARŞILAŞILAN GENEL PROBLEMLER 1
ÖĞRENCİ PORTFOLYO SUNUMU
16 Perşembe ÖĞRENCİ PORTFOLYO SUNUMU    
17 Cuma 1. DÖNEM SONU
18 Cumartesi IBPYP RESMİ ÖĞRETMEN EĞİTİMİ
19 Pazar
20 Pazartesi YARIYIL TATİLİ
21 Salı
22 Çarşamba
23 Perşembe
24 Cuma
25 Cumartesi      
26 Pazar      
27 Pazartesi YARIYIL TATİLİ
28 Salı
29 Çarşamba
30 Perşembe
31 Cuma
  ŞUBAT - 2020 OKUL PROGRAMI ANAOKULU İLKOKUL
1 Cumartesi      
2 Pazar      
3 Pazartesi 2. DÖNEM BAŞLANGICI
4 Salı KADEME TOPLANTISI    
5 Çarşamba      
6 Perşembe      
7 Cuma      
8 Cumartesi      
9 Pazar      
10 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
11 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI    
12 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI   2. SINIFLAR RAHMİKOÇ MÜZESİ GEZİSİ
13 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI    
14 Cuma      
15 Cumartesi      
16 Pazar      
17 Pazartesi KADEME TOPLANTISI   3. SINIFLAR KOÇ ÜNİ. LABORATUVARI GEZİSİ
18 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI    
19 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI    
20 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR RAHMİ KOÇ MÜZESİ  GEZİSİ
21 Cuma      
22 Cumartesi      
23 Pazar      
24 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
25 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI    
26 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI PDR SEMİNERİ-ÇOCUK VE İLETİŞİM PDR SEMİNERİ-ÇOCUK VE İLETİŞİM
27 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI    
28 Cuma OKUL PROGRAMI ANAOKULU İLKOKUL
29 Cumartesi      
  MART - 2020 OKUL PROGRAMI ANAOKULU İLKOKUL
1 Pazar      
2 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
3 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI    
4 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI    
5 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI    
6 Cuma      
7 Cumartesi      
8 Pazar      
9 Pazartesi KADEME TOPLANTISI   4. SINIFLAR 5. DENEME
10 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI    
11 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI    
12 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI    
13 Cuma     4. SINIFLAR KOÇ ÜNİ. LAB. GEZİSİ
14 Cumartesi      
15 Pazar      
16 Pazartesi KADEME TOPLANTISI   3. SINIFLAR BİLGİ ÜNİ. SANTRAL İSTANBUL GEZİSİ
17 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI    
18 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI Orman Haftası  
19 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI PDR SEMİNERİ-ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE KARŞILAŞILAN GENEL PROBLEMLER 2 PDR SEMİNERİ-ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE KARŞILAŞILAN GENEL PROBLEMLER 2
20 Cuma      
21 Cumartesi İLKOKUL 2.-3.-4. SINIFLAR VELİ TOPLANTISI
22 Pazar      
23 Pazartesi KADEME TOPLANTISI   4. SINIFLAR TÜRKÇE 3. YAZILI
24 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI   4. SINIFLAR DİN 3. YAZILI
25 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR FEN 3. YAZILI
26 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR İNSAN HAKLARI 3. YAZILI
27 Cuma     4. SINIFLAR İNGİLİZCE 3. YAZILI 2. SINIFLAR JANDARMA GEZİSİ
28 Cumartesi  
29 Pazar      
30 Pazartesi KADEME TOPLANTISI   4. SINIFLAR MATEMATİK 3. YAZILI
31 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI   4. SINIFLAR  TRAFİK 3. YAZILI
  NİSAN - 2020 OKUL PROGRAMI ANAOKULU İLKOKUL
1 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR SOSYAL 3. YAZILI
2 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR 6. DENEME
3 Cuma      
4 Cumartesi      
5 Pazar      
6 Pazartesi 2.DÖNEM ARA TATİL
7 Salı
8 Çarşamba
9 Perşembe
10 Cuma
11 Cumartesi    
12 Pazar      
13 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
14 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI   3. SINIFLAR VADİ İSTANBUL EĞLENCE PARKI GEZİSİ
15 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI    
16 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI   2. SINIFLAR LÖSEV ATÖLYE GEZİSİ
17 Cuma      
18 Cumartesi ANAOKULU-İLKOKUL 1.SINIFLAR VELİ TOPLANTISI
19 Pazar      
20 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
21 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI    
22 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI    
23 Perşembe 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI
24 Cuma      
25 Cumartesi  
26 Pazar      
27 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
28 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI PDR SEMİNERİ-KORKMA! İYİ BİR EBEVEYNSİN PDR SEMİNERİ-KORKMA! İYİ BİR EBEVEYNSİN
29 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI    
30 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR KIZ KULESİ,HABABAM SINIFI,ÇAMLICA TEPESİ GEZİSİ
  MAYIS - 2019 OKUL PROGRAMI ANAOKULU İLKOKUL
1 Cuma 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI
2 Cumartesi      
3 Pazar      
4 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
5 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI    
6 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR 7. DENEME
7 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI    
8 Cuma      
9 Cumartesi      
10 Pazar      
11 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
12 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI    
13 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI    
14 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI PDR SEMİNERİ-TEKNOLOJİ ÇAĞINDA YAŞAMAK PDR SEMİNERİ-TEKNOLOJİ ÇAĞINDA YAŞAMAK
15 Cuma      
16 Cumartesi      
17 Pazar  
18 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
19 Salı 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
20 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI    
21 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI    
22 Cuma      
23 Cumartesi RAMAZAN BAYRAMI 
24 Pazar
25 Pazartesi
27 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR TÜRKÇE  4. YAZILI
28 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR BİLGİ ÜNİ. SANTRAL İSTANBUL GEZİSİ
29 Cuma     4. SINIFLAR FEN 4. YAZILI
30 Cumartesi      
31 Pazar      
  HAZİRAN - 2020 OKUL PROGRAMI ANAOKULU İLKOKUL
1 Pazartesi KADEME TOPLANTISI   4. SINIFLAR İNSAN HAKLARI 4. YAZILI
2 Salı PYP PLANLAMA TOPLANTISI   4. SINIFLAR İNGİLİZCE 4. YAZILI
3 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR MATEMATİK 4. YAZILI
4 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI   4. SINIFLAR TRAFİK 4. YAZILI
5 Cuma     3. SINIFLAR 2. DENEME SINAVI         4. SINIFLAR SOSYAL 4. YAZILI
6 Cumartesi      
7 Pazar      
8 Pazartesi KADEME TOPLANTISI
ÖĞRENCİ PORTFOLYO SUNUMU
ÖĞRENCİ PORTFOLYO SUNUMU ÖĞRENCİ PORTFOLYO SUNUMU
9 Salı ÖĞRENCİ PORTFOLYO SUNUMU ÖĞRENCİ PORTFOLYO SUNUMU ÖĞRENCİ PORTFOLYO SUNUMU
10 Çarşamba SINIF ÖĞRETMENİ ETÜT PROGRAMI
ÖĞRENCİ PORTFOLYO SUNUMU
ÖĞRENCİ PORTFOLYO SUNUMU ÖĞRENCİ PORTFOLYO SUNUMU
11 Perşembe İNGİLİZCE BÖLÜMÜ ETÜT PROGRAMI
ÖĞRENCİ PORTFOLYO SUNUMU
ÖĞRENCİ PORTFOLYO SUNUMU 3. SINIFLAR SİNEMA GEZİSİ
ÖĞRENCİ PORTFOLYO SUNUMU
12 Cuma     4. SINIF PYP SERGİ
13 Cumartesi      
14 Pazar      
15 Pazartesi KADEME TOPLANTISI    
16 Salı      
17 Çarşamba      
18 Perşembe      
19 Cuma 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ SONA ERMESİ
20 Cumartesi      
21 Pazar