Ersin Ciğerci

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde Lisans eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli eğitim kurumlarında Psikolojik Danışman olarak görev almaya devam etmiştir.  2015 yılından itibaren Evyap Okulları İlkokul-ortaokul kademelerinde görev almaktadır.  Yıldız Teknik üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir.  Çocuklarda Bilişsel  Davranışçı Terapi, Çocuk Değerlendirme ve Dikkat Testleri, Çocuk Resimleri Analizi ve Uygulaması, Oyun Terapisi  eğitimlerini almıştır. Ayrıca WİSC-R Zeka Testi, Attantioner Dehb Uygulayıcısı, Tılls disleksi Özel Öğrenme Güçlüğü Testi, Pass Teroisi, Pass Bilişsel-Türkçe Prep Uygulayıcısı Sertifikalarına sahiptir.

LGS MOTİVASYON GEZİMİZ

8. Sınıf öğrencilerimizin LGS hazırlık maratonunda motivasyonlarını arttırmak amacıyla Vialand Tema Parka gezi düzenledik. Öğrencilerimiz, Vialand Tema Parkt’ta çok eğlenip streslerini attılar.

Güneş ve Ay Tutulması Modeli Yaptık!

Tarih boyunca nadiren gözlemleme fırsatı bulsak da  Güneş ve Ay Tutulmaları hep ilgimizi  çekmiş bazen de bizi korkutmuştur. Bilimsel çalışmalarda sıklıkla faydalanılan modelleme yöntemini kullanarak Güneş, Dünya ve Ay modeli yaptık. Hazırladığımız modelile  tutulmaların nasıl gerçekleştiğini anlamaya çalıştık.

Harbiye Askeri Müzesi Gezisi

Sosyal Bilgiler dersinde Orta Asya’da kurulan ilk Türk Devletlerini öğrenen 6. sınıf öğrencilerimizle Harbiye Askeri Müzesi’ne gezi düzenledik. Öğrencilerimiz, derste öğrendikleri bilgileri müzedeki tarihi nesnelerle somutlaştırarak pekiştirme imkânı buldular.

İstanbul’un kurtuluşunun 100. Yıldönümünü kutladık

Bugün 6 Ekim 1923. İstanbul’un kurtuluşunun 100. yıldönümünü okulumuzda sevinç, gurur ve coşkuyla kutladık. Napolyon “Dünya tek devlet olsaydı o devletin başkenti İstanbul olurdu.” der. Yüzyıllarca pek çok uygarlığın ve devletlerin sahip olmak istediği güzel şehrimiz İstanbul, 13 Kasım 1918 günü fiilen, 16 Mart 1920 günü de resmen işgal edilmişti. Başkomutan Mustafa Kemal öncülüğündeki Türk […]

Atatürk Arberotumu Gezisi

Today is October 6th, 1923. We celebrated the 100th anniversary of the liberation of Istanbul with joy, pride and excitement in our school. “If the world were a single state, Istanbul would be its capital. ” says Napoleon. Our beautiful city, Istanbul, which many civilizations and empires wanted to own for centuries, was occupied de […]

4 Ekim Hayvanları Koruma Gününde Safiye Kaya Geçici Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezine Ziyarette Bulunduk

Özel Mürüvvet Evyap Fen Lisesi ve Koleji 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü sebebiyle 9.Sınıf öğrencileri ile “Safiye Kaya Geçici Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezini”ziyaret ettik. Ziyaretle sokak hayvanları konusunda farkındalık oluşturmayı, hayvan sevgisini aşılamayı, doğaya ve hayvana karşı duyarlı insan yetiştirmeyi amaçlayan okulumuz anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi. Etkinlik kapsamında öğrencilerimiz tarafından toplanan mamalar barınağa teslim edildi. […]

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.