Etütler
Etütler

Özel Mürüvvet Evyap Okullarında,

Öğrencilerimize, gün içerisinde yapılan dersleri değerlendirme, bir sonraki günün derslerine hazırlama, bilgilerini artırma, kazanımlarını pekiştirme ve verimli ders çalışma becerisi kazandırmak amacıyla, branş derslerine giren öğretmenleri nezaretinde etüt uygulamaları yapılmaktadır.

Etütler,  hafta içi 2 gün okul dersleri sonrasında 2 ders saati olarak belirlenmiştir. Öğrencilerimiz, ihtiyaç duydukları derslere göre bu etütlerden yararlanmaktadır.

Sınav haftalarında etütler ve destek kursları yapılmamaktadır.

Öğrencilerimizin, akademik ihtiyaçlarını karşılamak ve üniversite sınavlarına hazırlamak için   Cumartesi günleri  11 ve 12. Sınıf öğrencilerine, alan derslerinin tamamından 16.00 a kadar YGS/LYS  kursu verilmektedir.

Etüt programları sayesinde;

  • Öğrencilerimiz eksiklik hissettiği konularda tekrar ve soru çözme imkanı bulmaktadırlar.
  • Konu eksikliği yaşamayan öğrencilerimiz için pekiştirme ve konu temelini sağlamlaştırma imkânı sağlanmaktadır.
  • Öğretmen ile bire bir çalışma imkânı bulunmaktadır.
  • Öğrencilerimizin sınavlarının sonuçlarına göre eksik oldukları kazanımları telafi etme imkânı sağlanmaktadır.
  • Okula gelemediğinde öğrenemediği konuyu telafi etme imkânı bulmaktadır.

Haftalık etüt listemiz aşağıda yer almaktadır.

ETÜT TARİHİ ÖĞRENCİ ADI SINIFI ETÜT ALDIĞI DERS
1.DERS / Öğretmeni  2.DERS / Öğretmeni 
20.02.2019 EMİR YÖNDEM 10-B MATEMATİK  / Erdem ÖZKAYA  
20.02.2019 AZRA DEMİR 10-B MATEMATİK  / Erdem ÖZKAYA  
20.02.2019 EMİR YİĞİT BUĞDAYCI 10-D MATEMATİK  / Erdem ÖZKAYA  
20.02.2019 ELİF SUDE YILMAZ 10A BURCU TOSUN İNGİLİZCE  
20.02.2019 DERİN DENİZ DEMİRCİ 10-A BİYOLOJİ/GİZEM TÜRK  
20.02.2019 ZEYNEP DEMİRBAĞ 10-A BİYOLOJİ/GİZEM TÜRK  
20.02.2019 DUYGU KUDAT 10-A BİYOLOJİ/GİZEM TÜRK  
20.02.2019 ELİF SUDE YILMAZ 10-A BİYOLOJİ/GİZEM TÜRK  
20.02.2019 EMRE ÇEBİ 10-A BİYOLOJİ/GİZEM TÜRK  
20.02.2019 YÜSRANUR ÖZKAN 10-A BİYOLOJİ/GİZEM TÜRK  
20.02.2019 OĞUZHAN ENES IŞIK 10-A BİYOLOJİ/GİZEM TÜRK  
20.02.2019 EFE KAYNAK 9-A   BİYOLOJİ/GİZEM TÜRK
20.02.2019 DOĞUKAN ÇİLDAN 9-A   BİYOLOJİ/GİZEM TÜRK
20.02.2019 MERT COŞKUN 9-A   BİYOLOJİ/GİZEM TÜRK
20.02.2019 ARDA CAN AKAR 9-A   BİYOLOJİ/GİZEM TÜRK
20.02.2019 zeynep demirdağ 10A MATEMATİK\beytas  
20.02.2019 elif sude 10A MATEMATİK\beytas  
20.02.2019 simay güngör 10A MATEMATİK\beytas  
20.02.2019  ZİŞAN NUR AKYEL 10c MATEMATİK\beytas  
20.02.2019 ZEYNEP YILDIZ 10C MATEMATİK\beytas  
20.02.2019  ŞULE YALMAN 10C MATEMATİK\beytas  
20.02.2019  DUYGU DEMİR 10c MATEMATİK\beytas  
20.02.2019 BEGÜM AKPINAR 12/C EDEBİYAT/HARİKA DOĞAN  
20.02.2019 AYSİMA KAYA 12/C EDEBİYAT/HARİKA DOĞAN  
20.02.2019 TAHA YİĞİT ERDOĞAN 12/A   EDEBİYAT/HARİKA DOĞAN
20.02.2019 Arda Özyurda 11-B   Özde Evgallıoğlu
20.02.2019 Emre Karadeniz 11-B   Özde Evgallıoğlu
20.02.2019 Elenay Ünsay 11-B   Özde Evgallıoğlu
20.02.2019 Ömer Akman  11-B   Özde Evgallıoğlu
20.02.2019 Toprak Ozan Çalışkan 11-B   Özde Evgallıoğlu
20.02.2019 Ahmet Mert Açar 11-B   Özde Evgallıoğlu
20.02.2019 Sudenur Bağış 11-B   Özde Evgallıoğlu
20.02.2019 İlker Bağış 11-B   Özde Evgallıoğlu
20.02.2019 MELDA KELEŞ 12 B   NURGÜL ÜZER/BİYOLOJİ 
20.02.2019 UTKU KARAGÖZ 12B TÜRKÇE/NURTEN SOMUNCU  
20.02.2019 AYÇA AYTEKİN 12C MATEMATİK/SEMA PURUT  
20.02.2019 BEGÜM AKPINAR 12C   MATEMATİK/SEMA PURUT
20.02.2019 ALMİLA ÖZDEMİR 12C   MATEMATİK/SEMA PURUT
20.02.2019 AHMET MERT AÇAR 11B AHSEN ER TAŞTAN