ORTAOKUL

UZAKTAN EĞİTİM

Özel Mürüvvet Evyap Ortaokulu, öğrencilerinin yeni normal sürece kolay adapte olabilmeleri için eğitim teknolojilerinde “Yeni Nesil Eğitsel Paylaşım ve İş Birliği Platformu”  olan Sebit Vcloud ile işbirliği halinde eğitim süreçlerine katkı sağlamaktadır.

Öğrencilerimize kişiselleştirilmiş öğrenme ortamı sunarak, dijital okur yazarlık ve içerik üretimi yönünden de destekler. Aynı zamanda öğrencilerimize akran etkileşimli öğrenme fırsatı sağlar. Öğrencilerimize uygulanan online deneme sınavları sonrasında eksiklerine özel yönlendirmeler sunar. Hedef odaklı çalışarak zaman kazanmalarını sağlar. Tartışma, paylaşma, oylama gibi etkileşimlerle öğrencilerimizin  iletişim , problem çözme, çok yönlü bakış açısı edinme ve kritik düşünme becerileri sağlanır. Öğrencilerimize MEB öğretim programıyla uyumlu nitelikli, özgün ve güvenilir dijital içeriklerle zenginleştirilmiş materyaller sunar.

“Ters-Yüz Öğrenme” (Flipped Learning) yaklaşımıyla, öğrencileri için keşfetme ve yaratıcı problem çözme ortamları oluşturur.

Aynı zamanda  öğrencilerimizin öğrenme sorumluluklarını almaları, öz yönelimli öğrenme becerilerini geliştirmeleri , araştıran ve sorgulayan bireyler olmaları ve iş birliği içinde çalışma fırsatlarını yakalamaları teşvik edilmiştir.

LGS çalışmaları kapsamında online deneme sınavları, geniş kapsamlı bir içerik oluşturma ve sınıf içi yönetim ve ölçme değerlendirme  sistemi olan EDROOF sistemi üzerinden uygulanmaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.