TUĞBA ŞAHİNv

TUĞBA ŞAHİN

Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmenimiz Tuğba Şahin, Yeditepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü onur derecesiyle bitirdi. Üniversite yıllarında Erasmus bursu ile İsveç Malmö Üniversitesinde eğitim aldı. Halen, Yeditepe Üniversitesi Eğitim Bilimleri Entstitüsü Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü yüksek lisans eğitimine devam etmektedir ve tez aşamasındadır. Mesleki kariyerinde farklı okullarda ve kademelerde deneyimi olan psikolojik danışman ve rehber öğretmenimiz 2016 yılından beri Özel Mürüvvet Evyap Okullarında görev yapmaktadır.
Mesleki yaşamında aldığı eğitimler: WISC-R Zeka Testi Uygulama ve Yorumlama Eğitimi, Çocuklarla Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Marmara Üniversitesi Aile Danışmanlığı, Yeşilay Bağımlılıkla Mücadele Programı Eğitimi, Gestalt Yaklaşımlı Grupla Psikolojik Danışma Uygulama Programı, Attentioner (Dikkat) Uygulayıcı Eğitimi, Çocuk Değerlendirme ve Dikkat Testleri Eğitimi.
Mesleki yaşamında yürüttüğü projeler: “Arkadaşlık İlişkilerini Geliştirme Grupla Psikolojik Danışma Uygulaması”,“Sınav Kaygısı Grupla Psikolojik Danışma Uygulaması”,“İkili İlişkilerde Psikolojik Şiddeti Önleme Çalışmaları”,“Gestalt Yaklaşımlı Sosyal Beceriler ve Benlik Saygısı Gelişimi Grupla Psikolojik Danışma Uygulaması”,“Destination Imagination Uluslararası Yarışma- Sosyal Sorumluluk Alanı Takım Sorumlusu – İstismarı Önleme Amacıyla Dezavantajlı Çocuklara “Hayır” Diyebilme Akran Danışmanlığı.

TUĞBA ŞAHİNv
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.