KURUMSAL

YEMEK HİZMETİ

Okulumuzun yemek ve kantin hizmeti,  ulusal ve uluslararası kalite belgelerine sahip olan okulumuz, personelimizin okulumuz mutfağında yaptığı yemek ve ürünlerle hizmet vermektedir. 3 adet tam donanımlı yemekhanemiz ve kantinimizle öğrencilerimize hizmet verilmektedir.

Yemekler, kahvaltı ve kantinde bulunan yiyecekler günlük olarak Özel Mürüvvet Evyap Okulları’nın mutfağında hazırlanır.  Dengeli beslenme alışkanlığının kazandırılması, öğrencilerimizin sağlıklı beslenmelerinin sağlanması  ve enerji ihtiyaçları göz önüne alınarak menüler hazırlanmaktadır.  Menü gıda mühendislerinin hazırladığı doğrultuda olup kontrol edilmektedir. Velilerimiz web sayfası aracılığı ile aylık olarak bilgilendirilmektedir.

Beslenme ile ilgili özel durumu ( Çölyak, diabet vb. ) olan öğrencimizin raporu dahilinde özel menülerle bu öğrencilerimize yemek desteği verilmektedir.

Okul kantini, Milli Eğitim Bakanlığı Kantin Yönetmeliği çerçevesince uygun görülen ürünlerle işletilmektedir.

Yemekhaneler ve üretim alanı, belirli aralıklarla, Özel Mürüvvet Evyap Okulları Sağlık Birimi ve Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi şartlarına göre denetlenmekte, alınan su ve yemek numuneleri ise düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Yemek üretiminde kullanılan ham maddeler, Türkiye’nin seçkin firmalarından tedarik edilmekte ve tedarikçiler okul yönetimi tarafından rutin kontrollere tabi tutulmaktadırlar.

kurumsal


Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.