Bilge Küçüker

Lisans eğitimini Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Anabilim Dalında 2014 yılında tamamlamıştır. Hemen ardından Sağlık Bilimleri Enstitüsü Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans Programı’nda sınav kaygısı, mükemmeliyetçi kişilik özellikleri ve anne baba tutumları konuları ile tezini vererek yüksek lisansını tamamlamış aynı zamanda bu alanda uzmanlığını almıştır. Öğrencilik yıllarında TGEV’ de Düşler Atölyesi eğitim programına ve YÖRET’ te Psikodrama ve Sosyodrama eğitimlerine katılmış, çalışmaya başladığı ilk yıllarda da Psikoterapi Enstitüsü Derneği’ nde Akran Süpervizyonları ve Travma Perspektifinde Psikopatoloji ve EMDR eğitimlerini tamamlamıştır. 2017’den beri okulumuz ortaokul kademesinde Psikolojik Danışman olarak görev yapmaktadır.

FUTBOL SÖYLEŞİSİ / RIZA ÇALIMBAY

” Kariyer Günleri” kapsamında hazırlamış olduğumuz futbol söyleşisine “Türk Futbol” tarihinde adını altın harflerle yazdırmış, her kesime kişiliği, karakteri, davranışlarıyla örnek olmuş teknik direktör Sayın Rıza ÇALIMBAY’ ı konuk ettik.Rıza Hoca; ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin sorularını samimiyetle cevaplayarak öğrencilerimize harika bilgiler verdi.Elde ettiği kariyerin anahtarının çok çalışmak olduğunu vurgulayan Rıza ÇALIMBAY yaşadığı birçok tecrübeyi […]

İNGİLİZCE PROJE FESTİVALİ

Özel Mürüvvet Evyap Ortaokulu 5. Sınıf öğrencilerimizin velilerine yaptıkları İngilizce proje sunumları,’’English Project Fest ‘’ etkinliği adı altında eğlenceli bir şekilde gerçekleştirildi.Öğrencilerimiz velilerimiz ile interaktif bir şekilde proje sunumlarını tamamladılar.Etkinliğin bir festival havasında olması mutluluk vericiydi.Emeği geçen tüm öğretmenlerimize, katılım sağlayan değerli velilerimize ve sevgili öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Atletizm branşında bir başarı daha

Okul sporlarının Konya Şehrinde organize  ettiği Liseler Arası  Türkiye Atletizm 100m Şampiyonasında Genç B kategorisinde okulumuz öğrencilerinden 10-A sınıfından Baran  Kaan Tunçay  Türkiye  3.’sü olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder , başarılarının devamını dileriz.

Su sporlarında Kupa ve Madalya ile döndük Okul sporları ,Sarıyer ilçe Spor Müdürlüğü ve Sarıyer Belediyesinin ortaklaşa organize ettiği 19 Mayıs Kupası Liseler Arası Kano Yarışmasında okulumuz öğrencilerinin oluşturduğu kano takımımız Sarıyer ilçe 3.’üncüsü olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder , başarılarının devamını dileriz.

7 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul Atlı Spor kulübünde düzenlenen okullar arası Votij (Atlı) Cimnastik branşında okulumuz 4. sınıf öğrencilerinden IŞIL GRACE CONNOLLY 1. , İDİL ALİCE CONNOLLY 4. olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

MUN Kulübü Öğrencilerimiz BAUMUN Konferansına Katıldı!

🌍 3-5 Mayıs 2024 tarihleri arasında, öğrencilerimiz Bahçeşehir Üniversitesi’nde düzenlenen BAUMUN etkinliğine katıldı. Diplomatik simülasyonlara ve tartışmalara katılarak okulumuzu gururla temsil ettiler! 🌟

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.